Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: [fanfikcja] Czasy Starożytne Homm
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25

Wolfheart PW
2 września 2015, 18:00
Jednorożec z H4 NIE BYŁ elfem. :P

orodreth PW
3 września 2015, 12:33
Wiesz H. Jogurt najpierw się testuje na zwierzętach, a później na ludziach (elfach).


orodreth PW
3 września 2015, 12:39
Przy okazji

Kolor frakcja
Czarny Necropolis
Brązowy Stronghold
Kawowy Cavern
Różowy Ul
Bordowy Bounty
Czerwony Inferno
Pomarańczowy Metropolis
Złoty Biom
Żółty Nexus
Pistacjowy Gehenna
Oliwkowy Oasis
Zielony Preserve
Morski Abysal
Seledynowy Reef
Lazurowy Glacier
Niebieski University
Granatowy Colector
Fioletowy Assylum
Lawendowy Paradise
Szary Forge

Biały Haven
Srebrny Kazamntum
Obramówka Neutralne

orodreth PW
3 września 2015, 14:29
To ja coś o Heroes VII
Kampania:
Akademia: Jakieś arabskie imiona, to no problem bo moim znajomym jest szejk, przywódca arabów Sulejman to mój dobry znajomy (był chłopakiem siostry), a po za tym kiedyś przyjechała do mnie grupa arabów to ich wysłałem na posterunek policji. Po za tym historia jest o zwarciu małżeństwa.
Loch:
Ostrza Erebosa była to zbrojna grupa która napadła na Erathię przed rozliczeniem.
Wychodzi na to że 10.000 lat przed rozliczeniem należała do Mrocznych elfów. A za Rozliczenia została pokonana. Wygląda na to że jest to historia o założeniu klanu kultystów demonów.
???
Przystań
Historia Tomasa przywódcy wilka. Bo ja wiem ja mam królestwo byka. A Tomas powinnien założyć królestwo lwa. Jako że mój kuzyn ma tak na imię i zarabia najlepiej z całej rodzinny (jest informatykiem). Ma tez dziewczynę która przypomina lamparta.
Czyli to widocznie początek jego przygód. Dobrze go wytrenowałem (chociaż często przesadzał, jak np. wtedy kiedy chciał się bawić, a ja miałem 40 stopni gorączki i chciałem spać).
Nekropolia
Wygląda na to że zajęli się Anastazią. Jeśłi chodiz o Ludmiłe to wygląda jak pewna dziewczyna która pomaga siostrom zakonnym z mojego kościoła. Fanatyk prawdziwy.
A Adar-Malik wygląda jak murzyńska wersja wujka z dalszej rodzinny. Jako że z jego rodzinny jest Biara to pewnie odzyskamy zieloną szkołę
Twierdza
Historia pokonania Jengo pewnie jest powodem dlaczego ten bohater jako Jango wyzwolił barbarzyńców z niewoli Orków. Ale to przyszłość.
Pewnie Orki wybrali przywódce Imani z względu że prawdziwe imię Jezusa brzmiało Imannuel.
Jesas to był Tytan walczący z zwierzoludźmi z egiptu.
Kto wie może Imani będzie też walczył z zwierzoludźmi i będzie bunt niewolników Orków wobec Orków (zrobią im to samo co oni magom).
Przystań
Przygoda Wyslorha na oceanie.
Może sprawdzą czy Glacier (miasto mrozu) ma szansę w walce z lasem (liście są jak chaos)
Finałowa
Super, znowu Ivan. On ma królestwo, a jak ma kilkadziesiąt planet.
SCENARIUSZE
1. Giovanii czyli mój kolega z szkoły, odbija ziemie zagarnięte przez fanatyczkę kościoła.
2. Wojna dziesięcioletnia i kolejny test Glacier (miasta mrozu) tym razem na Twierdzy i Przystani. Ja mam Glacier i Loch, a oni Przystań i Twierdze. Równy pojedynek (tyle że pewnie nie mamy szans bo gracz ma autosave) chyba że przekupimy Kente.
3. Scenariusz Konrada Wilka. ??? Mój sąsiad ma na imię Konrad, tyle że wygląda jak Lord Haart i póki co rzeczywiście ma psa. Kiedyś miał psy obronne.
4. Solmyr patrzy co stało się z Nur. Solmyr mieszka na mojej posesji na wiosce, ale jeszcze nie widziałem jego rodzinny (poza żona i dziećmi) ???
5. Typowe polowanie Sokoła na łanię, tym razem przerwane przez Agatin i straż leśną.
6. A mówiłem że Ivan to krasnolud. Przez Brendana (był taki krasnolud w Heroesie IV) krasnoludy opanowały Imperium ludzi. Nic więc dziwnego że Mroczne elfy rozpoczęły wojnę z krasnoludami. Zabójstwo Brendana to wierzchołek góry lodowej.
Multiplayer
Lasir jest w multiplayer, bo jak się dowiedziałem przeszedł każdą grę na najwyższym poziomie. I teraz chcą przetestować czy gdy tam będzie obecny ciałem też tak łatwo wygra.
Czy może komputer go lubi ( i to dlatego).

orodreth PW
3 września 2015, 14:44
Żeby się nie czepiali to od razu mówię że mnie przetestowali w Star Wars, kiedy póściłęm siebie w grze jako Galen Marek. Po za tym miałem kiedyś sen, o tej walce (parę lat wcześniej) i na żywo jest 10 razy szybciej niż na komputerze (droidy "biegają" jak ...), a lasera nie widać (normalnie miecz przechwytuje wszystkie strzały).

orodreth PW
6 września 2015, 04:46
Lysandera załatwiły służby bezpieczeństwa
(król z kampanii Heroes IV Prawdziwe Ostrze)
Takie to Księstwo Smoka (P....)
Króla armia zostawiła i wyjechała do (A...)
Szkoda gadać.
Pewnie za niedługo będę patrzył co wymyślili z Lasirem.
Ivan się uspokoił, nawet handluje z nim (na ziemiach elfów - czyli w czymś w rodzaju Raju).
Ivan jest wierzący (wierzy że pójdzie do nieba - myślę że to właśnie te miasto elfów to Raj).
Mi za szkody zabrali pentylion złotych z banku (spadek Masonerii którą ukradł mi Lech Wałęsa po podpisaniu tym szpetnym długopisem)
Ksiądz mi zabrał dom (o wartości min. 60000 złotych).
A największy mafioza z lat 90 ma dzieci i dobrze żyję (ciągle nowy samochód).
- Najśmieszniejsze w tej historii jest to że Ojciec Chrzęstny mafii włoskiej (w poprzednim życiu) teraz chodzi w strachu przed tym gościem (taki czyściec).
A mnie zabrały służby bezpieczeństwa i strzyknęli jakąś truciznę przez która zginąłem - 2 tygodnie mnie nie było. Nie długo po Kaczyńskim.
Po za tym przez 3 lata nie mogłem pisać na forum bo mnie zawiesili (jak dostaniesz wyrok w zawieszeniu to tak jak by ci puścili wirusa komputerowego - nie da się myśleć).
Czyli wykonali wyrok śmierci, tyle że nie publiczny. I jakbym przeżył dali wyrok zawiasa na 3 lata, za kradzież śliwki (pewnie dla jaj), a tu przeżyłem śmierć (widziałem swój pogrzeb)
i przeżyłem 3 lata w zawiasie. Podszkoliłem się w czarach, i potrafię rzucać hipnozę i berserk.

PS
Jak ktoś inkarnuje w Ashanie to niech przypomni Smokom żeby ziały ogniem, inaczej Upiór może wybić im zęby. A później wkurzenie mogą wyładować na kimś, albo obrzreć się (dlatego w Mesalii Smoki pilnują kobiety, Smok widząc kobietę uspokaja się).
Aha i wtrącę coś z raportu dziennikowego.
Udało mi się w mojej wiosce elfów zakupić klejnoty różowe dla Smoczusia.
Wreszcie mam jakieś cukierki, a nie tylko galaretkę i sok malinowy.

I jeszcze coś - to nie moja wina że Lysander się nie obronił, po prostu musiałem wrócić do siebie i na chwilę zostawiłem go z siostrą. A kobiety nie umią się bić to go nie obroniła.
Po za tym zastanawiam się kiedy zostanę wreszcie obywatelem tego kraju, bo na razie mam terminowe obywatelstwo.
W poprzednim życiu byłem Kosmitą i kierowałem masonerią z innej planety.
Kiedy przestali mnie słuchać poleciałem po swoją kasę. Niestety nie przewidziałem że marynarka stanów zjednoczonych
strzela do wszystkich UFO/Kosmitów z wyjątkiem Superbohaterów Marvela (bo jest wśród ich Kapitan Ameryka).
No i zestrzelili mnie, utonąłem i straciłem wszystko.
Ale że wygrałem u Wampirów Niespodziankę (jeszcze wcześniej).
A Nieumarłych może tylko zadowolić prezent w postaci następnego życia.
Reszta jest mało cenna (przemija).
To zostałem dzieckiem w tym kraju.
Musiałem się nauczyć od nowa języka, oraz liczenia (w kosmosie liczy się 12 nie dziesiątkami - bo do pilotowania trzeba znać tarcze zegarową - kierunki lotu).
Z tamtego życia pamiętam tylko nazwy niektórych światów i to że miałem ich tysiące.
Ponieważ po każdej śmierci, kasują nam się złe wspomnienia.
Zostają tylko dobre. To za wiele ich nie zostaję (np. ładne twarze - stąd przeczucie jakby kogoś się znało wcześniej).
Po za tym jeszcze coś.
Moja siostra była w poprzednim życiu żołnierzem do badań UFO. Była ciekawa jak jest w kosmosie. A w tym życiu nawet nie wierzy w ich istnienie.

Piszę tyle bo nie wiem ile jeszcze pożyję.
Jak długo to opiszę każde miasto (z 24)...

orodreth PW
6 września 2015, 20:02
Ok, Lysander wrócił do domu, przetrzymali go na izbie wytrzeźwień i trochę obili.
Jednak ma naprawdę zdrowie bohatera. I czary światła (optymizm go nie opuścił).


orodreth PW
9 września 2015, 20:14
Ok, mam pytanie.
Co byście chcieli wiedzieć.
Bo zostało 2 miesiące do przybycia uchodźców z południa.
A potem mogą być problemy (zima).

Zacznę od Ulu chyba że ktoś chce coś innego...

Kastore PW
9 września 2015, 20:26
Chcę Vori!

Nicolai PW
9 września 2015, 20:33
Jestem za! To jedyny sposób na to, by Vori w końcu ujrzało światło dzienne.

Lord Baffourd PW
10 września 2015, 02:04
Hmm... Nurtuje mnie to od dawna, więc wreszcie muszę zapytać: O co w tym wątku ogólnie chodzi? Bo przelotna i urywkowa lektura niewiele mi powiedziała...

Kammer PW
10 września 2015, 02:08
To jest prawdziwa historia gier (Xo)M&M. Żadne tam bajdurzenie jakichś tam Marzhinów, Le Bretonów, JvCów...

Lord Baffourd PW
10 września 2015, 10:30
Aha... Więc to tak! Zmyliły mnie różnice fabularne w stosunku do bardziej rozpowszechnionych - choć naturalnie przekłamanych - źródeł, jakimi są gry. Ale teraz już znam Prawdę.

orodreth PW
10 września 2015, 21:10
Kastore ale która frakcja z elfami Vori.
Mamy Pierwotne Śnieżne Elfy Vori - z Nexus Prawa Strona
Mamy Starsze Śnieżne elfy Vori - z Glacier
Krzyżówki - Gelu z Preserve i Czarodziejskie (Różowłose) elfy z University

Nie wiem od której frakcji zacząć ???




Do Lorda Baffourda
Ja opisałem co się działo od czasów kiedy w Ashanie zbudowali cywilizację (2500 do 3500 rok kalendarza Ashańskiego), aż do czasów Przed Rozliczeniem (czyli te 10.000 lat umowy Starożytnych z żywiołakami że nie będą walczyć z humanoidami - walczą między sobą, a później siedzą w wymiarach żywiołów).

PS
Rozlicznie było w 14.000 roku na Ashanie (w 13500 roku Tarnum pokonał Bóstwa Żywiołów po tym jak skończyła się umowa 10.000 lat)

Kastore PW
10 września 2015, 21:33
orodreth:
Nie wiem od której frakcji zacząć ???
Od tej z której Kammer chce zrobić nową frakcję !!!

I jeszcze jedno pytanie, mianowicie, co jest najdalszą, najpóźniejszą datą/wydarzeniem w CAŁEJ historii Homm?

I btw., zacznij wchodzić na czat (no wiesz, taki przycisk u góry po prawej stronie z napisem "czat"). ;)

orodreth PW
11 września 2015, 14:16
Czyli nie wiem czy zacząć od Glacier (Lodowiec - śnieżne elfy Vori mają tam lotniska statków kosmicznych gdyż grawitacja jest tam mniejsza)
czy od Haven (Niebo - śnieżne elfy mogą lewitować w powietrzu, wszystkie jednostki Haven latają)

orodreth PW
11 września 2015, 16:45
Ok, to jutro albo za kilka dni będzie Glacier.


A najpóźniejszą datą w całej historii Homm jest Oblężenie w Rylos 1000 lat po Rozliczeniu.
(akcja gry Heroes IV Winds of War)

Na Ziemi był wtedy 0 rok po Chrystusie
Widocznie w oblężeniu Rylos Chrystus czyli bohater Castle Christian zginął.

orodreth PW
11 września 2015, 17:21
Aha, jeśli chodzi o sam koniec...

To miałem kiedyś sen gdzie widziałem książkę o Herosie.
I tam był jeszcze Heroes Wyzwolenie elfa zwanego człowiek - historia jak z pomocą koni Zmory z H IV (tyle że z skamienieniem jak meduza) ratujemy Elfa w ogrodzie Eden.

Widziałem heroes Elemental Lands - czyli wojnę Bóstw Żywiołów

Heroes czas Smoczego Oka - Czyli jak robalobestie dołączyły do smoków, w Menu jest Oko Smoka na cały ekran.

I jeszcze widziałem Heoroes Przybysz z końca świata. czyli zakończenie losów Heoresa w książce, która w naszej rzeczywistości powstała jako film Vołkodav.
http://www.filmweb.pl/Volkodav.Ostatni.Z.Rodu.Szarych.Psow
Takie coś o ostatnim Księstwie Metropolii (Księstwu Psa) 2000 lat po rozliczeniu

orodreth PW
11 września 2015, 20:18
Patrzę sobie w przerwie przy pracy, na jakieś śmieszne filmiki na grodzie.
I smieją się z Hi-Mana.
A najlepsze jest to że Hi-Man ma twarz podobną do Tieru, a Szkieletor do Sandro.
A propo snów, to mi się kiedyś śniło że uczyłem z nauczycielem historii kolegów
i co...
I walczyliśmy na miecze (szpady)
Szkoda gadać jak mam same horrory w śnię.
Raz nawet jak umarłem przez przedawkowanie leków (na zlecenie lekarza zresztą)
to widziałem jak mama miała oczy jak kot.

Śmiejecie się z barbarzyńców, a jak przyjdzie co do czego to za Tarnuma nawet na księżyc demonów poszedł z armią.
Po za tym frakcji barbarzyńców pomaga pogoda.

orodreth PW
11 września 2015, 20:23
Aha, to wszystko jest według pewnej mody.
To znaczy że od czasów wyzwolenia ludzi z posłuszeństwa Kościołowi, masoni chcieli nas przyzwyczaić do kosmitów.
Na początek wprowadzili sądownictwo i państwo świeckie równolegle Mickiewicz mówił o Marach Słowiańskich (coś jak Przodkowie osądzający Tarnuma), a Beethoven wprowadził słuchanie muzyki.
I co...
Frakcja Haven - poszukiwanie idealnego świata

Później był Dickens i bajki Oliver Twist, Opowieść Wigilijna, wprowadzające do zimy
w frakcji Magów, odkryto ponownie Afrykę, pustynie Saharę i Lwy (z tego motywu powstała Rakszasa). Były tez podróże na bieguny Ziemi. Tesla opracował prąd zmienny.
I tak mamy frakcje magów (zwanych naukowcami)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25
temat: [fanfikcja] Czasy Starożytne Homm

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel