Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [przybity] H5 - problemy techniczne
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8

Hayven PW
30 czerwca 2014, 18:10
Niet, niestety gdzieś to zgubiłem :D

Pozwól że przekopiuję to, co Ci napisałem na privie, aby wszyscy mogli to przeczytać:

W skryptach nie pomogę, sam radzę sobie póki co - ledwo, a póki się nie zajmuję tworzeniem map, to nie mam okazji, żeby się podszkolić.

Myślę, że dałoby się to rozwiązać skryptem na danie bohaterowi zaklęcia, ale trzeba by taki skrypt zaimplementować na mapie.

Drogą moddingu można to rozwiązać dając bohaterom te zaklęcia do ich plików .(AdvMapHeroShared) (SPELL_UBER_CHAIN_LIGHTNING jeśli dobrze pamiętam to np. Piekielny Łańcuch Błyskawic - jego moc nie jest zależna od znajomości jakichkolwiek szkół magii). Osobiście polecałbym dać ja Jezebeth jako Sukkubusowi(razem z modelem Biary, jaki miała w podstawce :P).

Paczuszka z modem - trzeba ją wsadzić do folderu UserMods w folderze z grą ;)

TopFunny525 PW
30 czerwca 2014, 21:00
Dzięki Hayven, przydadzą się twoje instruckje podane na czacie, jak i paczuszkę którą nadesłałeś :). Naprawdę z nieba mi spadłeś dzięki.

Ratonhnhaké:ton PW
19 października 2014, 09:35
Witam! Mam problem z Dzikimi Hordami. Kiedy instalowałem ten dodatek podczas instalacji wyskoczył mi problem z plikami data.pak i soundsfx.pak, ponieważ płyta jest w opłakanym stanie. Więc moja prośba jest taka: czy mógłby wspomóc mnie tymi plikami? Tylko nie na chomikuj.pl

Andriej PW
8 lutego 2015, 20:09
Dlaczego po jakiś dziesięciu lub piętnastu minutach grania w Heroes 5 ekran robi się czarny i przez chwilę wyświetla się napis analog power saving mode? Jak rozwiązać ten problem?

Dark DragonDark DragonPo kiego Kreeganina zakładasz nowy temat?

Mad Hatter PW
8 lutego 2015, 20:11
Też to miałem, sterowniki do karty graficznej ci nawaliły, poszukaj jakiś lepszych

wookasch PW
14 sierpnia 2015, 22:46
Mam pewien problem z HoMMV. Otóż, w niektórych sytuacjach, np. obracanie kamery przy wysokich drzewach albo górach, gra zaczyna strasznie klatkować. Komputer mam dużo lepszy od wymagań nawet zalecanych (HoMMVI działa bez przycięć na najwyższych ustawieniach). System to Win 8.1.
Wszystkie sterowniki i aktualizacje są, gra i system oryginalne. Dzieje się tak przy każdej konfiguracji graficznej w samej grze (co ciekawe, im niższe ustawienia, tym częściej gra klatkuje).
Ja już nie mam pomysłów, ale może ktoś inny miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać. Byłbym wdzięczny.

Edit: Na jeszcze innym komputerze to samo. Nieważne czy podstawka czy Dzikie Hordy. Aż nie chce się wierzyć, że tylko ja mam ten problem...

JasiekkPL PW
9 sierpnia 2016, 22:48
Witam podróżnicy pomocnicy. Czy zna ktoś może zaklęcie, które sprawi, że ustawi mi synchronizacje pionową w Heroes 5? Bo gra hula mi od 80-300 fps, a wolałbym, aby była stała ilość 60 klatek niż ciągle wzloty i upadki.

Kammer PW
9 sierpnia 2016, 23:12
Dokumenty -> My Games -> Heroes of Might and Magic V - Dzikie Hordy -> Profiles -> <nazwa Twojego profilu> -> user_a2.cfg -> setvar gfx_vsync = 0 i zamieniasz zero na jedynkę.

U mnie to... nieco pomogło, już FPSy nie dobijają do ponad stu, a oscylują między 40 a 60.

Ursus PW
25 kwietnia 2017, 18:12
Moi drodzy, czy dałoby radę wyciągnąć mapy z podstawki H5, a jeśli tak to w jakim folderze się znajdują? Bo razi mnie trochę uboga ilość w Dzikich Hordach i pomyślałem, że można by było skopiować mapy z podstawki do Dzikich Hord.

Hayven PW
25 kwietnia 2017, 19:38
Wklepane w pliki gry. Jeśli chcesz je wyciągnąć, to trzeba się będzie postarać, ale jeśli zadowala Cię prowizorka, spróbuj wyciągnąć folder "Maps" z pliku data.pak z podstawki i wrzucić go do folderu "Data" w Dzikich Hordach.

Tak poza tym - już są paczki z mapami z podstawki i Kuźni dla Hord :P

Ursus PW
25 kwietnia 2017, 20:24
@Hayven Wielkie dzięki, spróbuję. Jestem świadom istnienia moda na mapy z podstawki i Kuźni Przeznaczenia, jednak są to mapki fabularne, a mnie interesują raczej zwykłe mapy.

CubxMajster PW
7 czerwca 2017, 21:54
Witam! Mam problem, mianowicie posiadam wersję gry 5.59 a chciałbym 3.1. Próbowałem już odinstalować i nic. Przez to nie mogę grać z kumplem przez Game Rengera. Czy ktoś wie czym to może być spowodowane i jak to rozwiązać? Ewentualnie skąd takową łatkę znaleźć żeby zaktualizować koledze.

ewerlordxp PW
7 czerwca 2017, 22:05
Jakimś cudem masz zapewne zainstalowanego Heroes 5 z Community modem Heroes 5.5 rc9.

http://www.moddb.com/mods/might-magic-heroes-55

CubxMajster PW
7 czerwca 2017, 22:07
Miałem, ale odinstalowałem już dawno.

ewerlordxp PW
7 czerwca 2017, 22:09
Albo masz skaszaniony rejestr i gameranger widzi stare wpisy odnośnie wersji gry.
Albo po reinstalacji nie uaktualniłeś wersji gry w gamerangerze.

CubxMajster PW
7 czerwca 2017, 22:15
To raczej to pierwsze. A jest jakiś sposób żeby to naprawić ?

ewerlordxp PW
7 czerwca 2017, 22:19
Pogrzebać w rejestrze albo użyć programu czyszczącego rejestr.

CubxMajster PW
7 czerwca 2017, 22:33
Jest jakaś instrukcja, jak to zrobić i jakim programem, na yt albo na jakimś forum?

Szaman PW
7 czerwca 2017, 23:37
Polecam CClenera.. Dość intuicyjny, a jak będziesz miał problemy to w necie znajdziesz jakiś samouczek.

Tylko przed użyciem usuń Herosa V.

CubxMajster PW
22 czerwca 2017, 14:03
Dopiero wróciłem z wyjazdu i zająłem się tą sprawą. Użyłem CClenera, odinstalowałem HV, usunąłem rejestry i zainstalowałem ponownie. Niestety nie przyniosło to żadnych rezultatów co do mojej wersji (5.59). Czy jest jeszcze jakiś sposób? Próbowałem już za pomocą patchera HV cofnąć do wersji 3.1, ale patcher nie widzi gry.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
temat: [przybity] H5 - problemy techniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel