Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 82 - 83 - 84 ... 105 - 106 - 107

pawllo PW
6 sierpnia 2015, 07:56
Ależ urocza ta Hydra :p I ekran miasta w tle też ;) Już nie mogę się doczekać :)

flapdzak PW
6 sierpnia 2015, 09:19
@Alamar
Ale ja nie chcę bugów. Nie zrozumiałeś mnie :P.
Napisałem WOLĘ. Ja oczekuję "czystej" gry w dniu premiery.

Alamar PW
6 sierpnia 2015, 09:40
Cytat:
Wolę żeby H7 dali we wrześniu z bugami, a błędy naprawili w aktualizacjach, niż czekać

Jak nie wiesz, co to w praktyce oznacza, to przegapiłeś ostatnie 10 lat gier od Ubi.


EDIT:
Trochę informacji z Gamescomu:
- Striderzy nie wyglądają jak insekty; są humanoidami z maskami Bezimiennych i z powykręcanymi kończynami.
- Meduzy posiadają kostur i podobno nie wyglądają jak kopia nag z H6.
- Zabójca i Prześladowca są bardzo do siebie podobni.
- Troglodyci są szarymi bestiami.
- Smoki znów mają nieproporcjonalnie duże skrzydła w stosunku do ciała (nie wyglądają jak posąg Malassy z obrazka wyżej).

- Zabójcy trują, Troglodyci są ślepi i odp. na m. ziemi, Striderzy chronią siebie i sojusznika przed m. światła (a wrogowie są podatni na m. ciemności), Meduzy mają mesmeryzm (przy kryt. ataku cel traci turę) i są mobilnymi strzelcami (jak centaury), Czarne Smoki mają atak stożkowy oraz DoT.

- Gra nadal była zabugowana. :P

pawllo PW
6 sierpnia 2015, 10:07
To Meduza nie będzie miała tej samej zdolności co Bazyliszek, czyli zamiana w kamień? :/

Yogoort PW
6 sierpnia 2015, 10:22
Alamar:
- Gra nadal była zabugowana. :P

To jest najważniejsza informacja w tym wszystkim. Człowiek jednak się będzie łudził do końca :(

Nicolai PW
6 sierpnia 2015, 18:07
@Alamar: Tak, ale zauważ, że kiepska optymalizacja =/= bug. Bugi to były w H5. Tam to dopiero cuda działy. Tobie pokazywało, że teraz moja tura, a mi, że Twoja :P

Alamar PW
6 sierpnia 2015, 18:11
Niedziałające umiejętności jednostek czy skrypty, to chyba jednak bugi, nie sądzisz?

Alamar PW
7 sierpnia 2015, 08:16
Taka ciekawostka:



"this is a different version/context than the game though"

Zehir-12 PW
7 sierpnia 2015, 17:31
A tak wgl kiedy możemy się spodziewać ujawnienia reszty jednostek oblężniczych (bodajże u orków, nieumarłych i elfów), systemu poziomów tych machin oraz odpowiedzi na pytanie które mnie nurtuje a mianowicie, czy będzie można kupować machiny tylko SWOJEJ rasy, czy też te wrogiej, jest to szczególnie ważne gdy załóżmy podbijemy miasto wroga, ale w trakcie bitwy on zniszczy nam balistę. Czy wtedy można kupić tą w nowo podbitym mieście, czy trzeba będzie się cofać do stolicy? o.O Myślę, że to dość ważne pytanie :P A tak poza tym czego BugiSoft nam jeszcze nie pokazał w H7 oprócz reszty lochu i tych machin?

flapdzak PW
7 sierpnia 2015, 17:35
Mnie interesuje, że nawet u Przystani, na klasach bohaterów jest :"wkrótce".

Vusapion PW
7 sierpnia 2015, 22:00
Model Lisza i Wampira jako rysunek był bardzo dobry, niestety modele 3D nie wyglądają już tak dobrze, szczególnie zawiedziony jestem Wampirem, który na artach wyglądał świetnie.

Sobieski PW
11 sierpnia 2015, 17:41
Sobieski:
Alamar:
Sobieski:
Poproszę link do artykułów na blogu Heroes 7 odnośnie umiejętności Twierdzy, Sylwanu i Lochu. :)
Zadowolony? Jak widzisz, informacje z bety są takie same, jak te podane na blogu.

Prawie, jednak cały czas nie omówili zdolności Lochu, która była już podobno omawiana. ;)

Zadowolony.

Alamar PW
11 sierpnia 2015, 18:03

Giltos PW
12 sierpnia 2015, 15:18
Filmik z Gamescomu

Ursus PW
12 sierpnia 2015, 15:44
Spodziewałem się takich samych smoków jak w H6, ale nie Yrris.

Matikun PW
12 sierpnia 2015, 16:06
Zakochałem się w Chtonianach <3. Na początku nie byłem do nich przekonany, ale na filmiku prezentują się świetnie :D.
Smoki mają chyba przyciemnione tekstury, ale poza tym nie widzę różnic. Hydry cały czas świetne. Bezduszny wygląda ok, Minotaur to kopia z H6, ale to było wiadome ;P. Jestem trochę zawiedziony Meduzą, myślałem, że będzie się choć trochę różniła od koralowej kapłanki, niestety :/.
Co do wojsk Nekropolii - myślałem, że Lisze będę dużą jednostką, moim zdaniem wyglądałyby lepiej, ale jest w porządku. Wampiry mogłyby zamieniać się w nietoperza zamiast teleportacji, ale nie jest źle :D.
Teraz wszystko wygląda ładnie, różnorodnie i... spójnie, a niektórzy tak się o to bali :P.

Giltos PW
12 sierpnia 2015, 16:13
https://mmh7.ubi.com/pl/factions/dungeon

Sobieski PW
13 sierpnia 2015, 17:43
Bohaterowie mocy Lochu.

Sobieski PW
14 sierpnia 2015, 17:09
Bohaterowie magii Lochu.

Ursus PW
14 sierpnia 2015, 17:28
Przynajmniej ci bohaterowie magiczni nie mają niczego skopiowanego.
strona: 1 - 2 - 3 ... 82 - 83 - 84 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel