Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: [fanfikcja] Czasy Starożytne Homm
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 23 - 24 - 25

orodreth PW
22 lipca 2015, 12:10
Wysłałem 4 bomby atomowe na świat Lasira (nie ashan tylko inne jego wcielenie na innej planecie), może głu... wreszcie przestanie popierać Ivana. Na Ivana nie ma sensu wysyłać bo ten już wiele razy umierał i śmierć mu nie straszna, trzeba jakąś lepszą zemstę.
A jak ktoś nie wierzy to niech poczyta o Tjehoobach i planecie gdzie wszyscy zostali rozwaleni przez bombę atomową, a reszta zginęła z rak wielkich modliszek (rój jest z mną).
Przeżyli tylko skośnoocy bo oni pomagali rojowi.
Karaluchy będą mieć wiele padliny Ha ha...

orodreth PW
22 lipca 2015, 12:36
http://grotaragnara.blogspot.com/2015/01/historia-zycia-wszechswiata-wszelkiej_93.html
Proszę bardzo tu macie link w którym jest opisane jak to żuciełm 4 bomby atomowe na jeden z 2 krain tamtejszych ludzi (Bakaratini). Były tam dwie rasy jedna czarna o wyglądzie Tieru, a druga o wyglądzie Lasira. Dzięki mojej intrydze Tierowce myślały że Lasiry rzuciły na nich bombę. I doszło do wojny atomowej. Zaraz po tym się nawzajem wyrżnęli i tyle ze wspaniałych leśnych elfów. Przeżyło tylko skośnooka odmiana elfów podobna do chińczyka.
Chiny to dawana kraina smoka, a ja smoków nie ruszam.
Wysłałem rój Tiamat na ta planetę, Dagoth ich dobrze wyćwiczył i poinstruował żeby przybrały barwę białych modliszek (obecne tam modliszki były białe). I w taki sposób udało się oszukać mieszkańców że to mutanty.


Trzeba było mnie 3 razy nie atakować. Po za tym moi poplecznicy na bakatarini zostali ostrzeżeni i zabrali ich Florąńskie elfy w podziemiach. Z tego wybuchu najbardziej są uradowane Florańskie elfy. Gdyż odpady radioaktywne są dla nich jak mięso.

orodreth PW
22 lipca 2015, 13:01
A teraz za co...
Ivan czyli Stalin, za wojnę domowa w imperium Sokoła (Ivan), za Rozliczenie (Ivan został królem dzięki Nekrosowi - Goryniczowi tylko po to żeby wciągnąć Erathię w wojnę Krewlod - Kilgor nie chciał wojny - Krewlod jest mniejsze niż Erathia - Ivan ją wywołał), Za II wojnę światową i zdradę Rosjii wobec Niemców (Stalin) po za tym Sandro walczył tam jako snajper i zginął przez zdradę duchów (zabity przez młokosa który naprawdę nie miał cela tylko mu Przodek pomagał - czyli za oszustwo).
Brat Ivana - za ukradzenie systemu Windows z statku Szaraka który był pilotowany przez z mnie gdy lądowałem w Uta (Bill Gates i Microsoft). Ameryka mnie okradła, więc ja wywołałem tam kryzys finansowy.
W ogóle bym ich załatwił, ale Obama jest po mojej stronię.

orodreth PW
22 lipca 2015, 13:19
Aha, żeby nie było to USA wywołało wojnę z Islamistami dzięki Windowsowi (bez niego byliby zmasakrowani gdyż są mniejsi liczebnie). A ten system miał pomagać w administracji, a nie masakrować.
Po za tym z powodu ataku zwolleników Ivana straciłem dobrej zdrowej wody 1.600.000 jednostek
co daję 4.800.000 zł. Straciłem 3.400.000 paczek cukru co daję 7.800.000 zł.
Oraz straciłem 5.000.000 kg rudy metalu co daję 35.000.000 zł.
Czyli łącznie 47.600.000 zł.

I nie liczę w ogóle microsoftu.
I ok. 2000 statków gwiezdnych zniszczonych w obronie.

orodreth PW
22 lipca 2015, 13:35
I jeszcze

PS
Generał War jako Darth Vader stracił 2 gwiazdy śmierci z rąk brata Ivana jako szalonego Luke Skywalkera. Każda gwiazda kosztuję 5.000.000 kg. metalu (4 mln żelaza - czyli 28 mln + 1 mln. kablów czyli 15 mln), 4.000.000 kryształów (czyli 20 mln), 1.000.000 paliwa (5 mln).
Czyli 2 x 68 mln = 136 mln zł.

A nie policzyłem odszkodowań rodzinną oficerów, i zniszczonych statków, oraz osobistego uszczerbku na zdrowiu z skutkiem śmiertelnym Dartha Vadera.

orodreth PW
22 lipca 2015, 17:42
Odnośnie Larisa i Bakaratini
Jak ktoś nie wierzy, to niech spojrzy na tą mapę:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.nirya.be/snv/ttm/archives/hyperborea%252520v2.JPG&imgrefurl=http://grotaragnara.blogspot.com/2015/01/historia-zycia-wszechswiata-wszelkiej_53.html&h=768&w=1024&tbnid=i9STpSwcWjJvXM:&docid=qYK_k3Dyfs8ZLM&ei=KrSvVZ_RD6foywOM9I_AAQ&tbm=isch&ved=0CB8QMygAMABqFQoTCJ-O57aE78YCFSf0cgodDPoDGA
Północny rejon to miejsce życia rasy czarnej Tierowców po naszej stronie
Południe to Sariisia, Kemet, Lamasuu, Zabatus
4 pustynie powstałe po zniszczeniu terenów rasy żółtej Larisów
Planujemy wysłać tam grupę Geniuszy, żeby pod okiem golemów zbudować tamę i sieć elektryczną.
Równolegle Mroczne elfy z północy budują tunele w kierunku zniszczonego południa.
Planujemy tam pozyskać cenne surowce wyniku radioaktywnego przesączenia ziemi.
Powstają rzadkie minerały takie jak nefryt.

orodreth PW
24 lipca 2015, 18:46
Mam pytanie do was co zrobić.
Otóż po 4 ataku na moją planetę pokonałem Elfy Natury (Lasira). Teraz ostatnim przeciwnikiem pozostaję Ivan i jego świat. Mogę go załatwić na 3 sposoby.
Wysłać niebieską szkołę śmierci i skazać Anastazję za zabójstwo ojca (praktycznie po tym zielona szkoła odpada).
Użyj czerwonego roju Tiamat którego hoduje na jednym ze światów mrocznych elfów.
Ostatnio w pojedynku honorowym pokonał armię Przodków (nawet leczenie laserem zdrowia nie pomogło na bannelingi, W radzie 4 Przodków - 3 Przodków z heroes IIII + Tarnum mam 2 głosy)
Lub rzucić na świat Ivana czerwoną plazmę która ma zdolność wbijania się w ziemię i wzburzenie lawy w wszystkich szczelinach tektonicznych. Praktycznie koniec świata, jedynie demony zostają.
Problem tkwi w tym że Ivan się modli i jest w frakcji ludzi, więc nie powinienem go atakować.

CO zrobić. "What say you".


PS
Wysłałem 3 bohaterów z Aniołem do piekieł. Doszedł na 2 poziom z 7 poziomów Inferno. 1 poziom to lawowe podziemie. A 2 poziom to Krwawe Morze (Morze z Ognia - Czerwonej Mgły).
Przy okazji dowiedziałem się że przez Raelaga (załatwił Kirina) część Nag przystało do Demonów. Zdradzając Smoki. Co ciekawe wody oceanu kryją coś podwodą gdyż na poziomie podwody jest niebiesko (wszystko seledynowe), a na poziomie średniej głębokości od podziemia są mroki (czarno). Żywiołaki Cienia otaczają każdego kto schodzi do oceanu od powierzchni. Ja przeszedłem od podziemia (i widzę jasny seledynowy kolor - opary chloru). Możemy nagi pokonać granatami kwasowymi (chlor + wodór równa się kwas chlorowy -> wybuch -> Szczątki soli)

Wolfheart PW
27 lipca 2015, 11:12
Eeeee...
To się robi coraz dziwniejsze.

Kastore PW
27 lipca 2015, 11:54
Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś? :P

orodreth PW
27 lipca 2015, 22:01
Już sobie poradziłem z kryzysem. Załatwiłem, przeciwników, a Ci z którymi sobie nie poradziłem okazali się że są z tej samej frakcji. Czyli ostrzelali swojego.

Wracam do Smoka
Raport dziennikowy
Zgodnie z planem, zdobyłem 10 komarów (olbrzymów) i 13 pająków dla smoczusia. Po za tym jeszcze 8 szczurów do hodowli pająków. W zamian za hodowle (pająki odstraszają szczury) właściciel mi dał trochę piwa z sokiem, i sok malinowy dla smoczusia.
Po za tym wylądował u nas Protoss tyle że w Ashanie zwany Lunaromantą (księżycomanta) i jest zakapturzony żeby nie dało się poznać. Lunaromanta powiedział mi gdzie Jaszczurludzie z wysp są z ofertą różowych kamieni dla smoczusia. Zaoferowałem im owoce w zamian za kamienie. Zdobyłem 4 różowe kamienia. Wracam do domu, po drodze chciałem zagadać do dziewczyny (spodobała mi się taka o włosach różowo-czerwonych), ale jak przyszło co do czego to tylko wspólnie sobie łowiliśmy szczury. Później zasłuchiwałem się w muzycę, mogłem kupić płytę gramofonową lub koszulkę zespołu z logiem lidera cyklopa. Po za tym widziałem zbroję w kolorze pistacjowym i katanę podbisaną zbroja Yogurta (Jogurt twój bohater został pośmiertnie bohaterem Ashan - He, he...). Po za tym jeszcze włóczyłem się do portalu światów i zadziwiłem przypadkiem Smoczego kapłana który widział że odwiedzi go smoczy jeździec, ale nie widziała że o godzi. 11:11:11.
Sam się zdziwiłem. Po za tym załatwiłem zielone glutki i fioletowe glutki, będzie trzeba sprawdzić czy smok woli zielone czy fioletowe gluty. PO za tym trzeba kamienie zamienić na różowe cukierki dla smoczusia.

PS
Pośród światów żywiołaków w portalu, najdziwniejszy jest świat wymiaru powietrza, taki fioletowy huragan. Kapłan Smoków mówił że wiążę się to z fioletowym smokiem który łączy w sobie wszystkie żywioły (jest najlepszy) - to jest fioletowy smok nie w plamki fioletowe jak Czarny Smok Mallasy

orodreth PW
28 lipca 2015, 11:19
Raport Pilota Kosmicznego (dla potomności) pracującego dla Korporacji Kosmicznej
Po ataku Nazguli na Oriona tamtejsi Geniusze uciekli na Lirę. Przyjęliśmy ich, gościnnie karmiąc kryształami i wodą. Potem zakupiłem antymaterie na produkcję dzieci dla par geniuszy.
Po produkcji wysłaliśmy Geniuszy na inny świat (gdzie były roślinny) na mojej planecie tylko lód i żelazne budynki (nic ciekawego dla dzieci). W ramach eksperymentu karmiliśmy dzieci owocami i chlebem. Okazało się że Geniusze dzięki antymaterii mają moc podobną do wszechświata na jego początku, potrafią stwarzać z antymaterii materie potrzebując tylko wzoru. Więc daliśmy im drzewo to robili deskę, daliśmy kamień to robili blok skalny, daliśmy im kryształ to robili żelazo. W ramach eksperymentu na dzieciach zebraliśmy z Wenus niebieskie kryształy i czerwone. Chcieliśmy sprawdzić co stanie się gdy dzieci zjedzą. takie cukierki. Czy uda nam się w ten sposób wychować Ifryta (z czerwonej plazmy). Po za tym chcieliśmy sprawdzić czy jedząc kryształy niebieskie i czerwone która forma wygra czy antymateria która potrafi stwarzać (niebieskie) czy czerwona plazma która niszczy (czerwone).
Po za tym wymieniliśmy część kryształów uranu za kryształy różowe dla Smoczusia (w ramach hodowli smoka przyjaznego ludziom).

orodreth PW
28 lipca 2015, 11:45
Uwaga !
Raport Dziennikowy
Po poradzeniu sobie z 4 atakami na moją planetę. Postanowiłem uwolnić SI (sztuczną inteligencje). Aby sprawdzić co sama zrobi. Okazało się że bez rozkazu, SI lata za moimi pilotami jak dziecko za mamą. Broni się jeśli zostanie zaatakowane. Lecz nie ma tak jak zwierzęta instynktu stadnego. Gdy się atakuję 1 osobnika (1 SI) w grupie nawet kilkunastu SI
żaden nie wsparł atakowanego. Badania zdają się potwierdzać zdarzenia z Char kiedy to nasza sierżantka Kerrigan przejęła po Overmindzie cały rój zergów. Zwierzęta różnią się więc od SI tym że mają instykt który pozwala im przetrwać i być samodzielne. Owady zachowują się jak maszyny. Więc prawdopodobne ataki owadów na uprawy są wynikiem działania jakieś grupy wrogich istot sterujących rojem.

orodreth PW
1 sierpnia 2015, 23:10
Raport dziennikowy
Upolowałem 5 pająków, i 6 glutów zielonych dla Smoczusia.
Poza tym zostałem zaproszony przez Cesariona na spotkanie
pierwszy kontakt z kosmitami. Z tego względu testowano na mnie psychikę.
Duchy testowały czy po alkoholu lub grzybkach halucynogenkach nie zwariuje.
Podczas testu zobaczyłem hologram Orodretha przywódcy niebieskiej szkoły nieumarłych.
Zapraszającym na statek.
No i z takim przygotowaniem wysłali mnie na statek obcych.
Poprzez teleporter wszedłem na statek kosmitów SS Artix w misji towarzyszył mi Anioł Śmierci, Sandro i jego kolega (wszyscy którzy nie musza oddychać).
Z oddali był jeszcze inny statek Mir 9001 (nazwa dla języka rosyjskiej) lub Aka Skylab Z (nazwa dla języka amerykańskiego - angielskiego).
Na początek kapitan powiedział że przybywają z przyszłości żeby pomóc i chciał pokazać WC (wynalazek przyszłości).
Później idę po statku i widzę ludzi i Nieumarłych w skafandrach (ludzie mieli biały ściany w swojej części statku, a nieumarli czarny), Nieumarli byli z szkoły niebieskiej (Orodretha). Okazało się że przetrzymują Horgi (kosmiczne Ogry/Orki - zielonoskóre). Ludzie mieli przy sobie jajowate kurczaki (pewnie dla pokarmu - jaj, a okrągłe z wyglądu żeby nie obić się w stanie nieważkości).
Zwiedzając statek natrafiłem na Taaików z Imperium Kosmicznego (tyle że pod inna nazwą). Wielkie (2 razy wyższe niż człowiek) z czarną zbroją/skórą owadostwory z roju Tiamat (jednak hodowla Tiamat się przydała). Podczas zwiadu na statku zostaliśmy zaproszeni do centrali gdzie była coś w rodzaju królowej (wyglądała jak królowa obcych z wielkim mózgiem). Podobnie jak w Diunie służy do nawigacji statku kosmicznego. Podczas wizyty Taaikowie podarowali mi wiele butelek soku malinowego dla Smoczusia. Poza tym spotkałem gościa o imieniu Yulgarn Inn. Ten mi opowiedział o projekcie manhattan kiedy zabrali do przyszłości statek. I jego załoga czyli Jack i Rosie zamieniła się w cyborgi. Wygląda na to że podróż w czasie postarza. Yulgarn z żoną byli z przyszłości (wygląda na to że Ziemi), ogólnie nic się nie zmieniło po za tym że zamiast psów i kotów jest stwór wyglądający jak Eevee z pokemon
tyle że na dwóch nogach (wygląda jak przodek Gremlina). Podczas wizyty kupiłem za 10.000 monet złotych ubranie (niebieską koszulkę i spodnie) od kapitana.
Wróciłem do miasta (do Ashan) i odwiedziłem dwóch fryzjerów, pizzerie i hotel gdzie blondynka i śnieżna elfka (niebieskowłosa elfka) chciały mnie ugościć w pokoju z łóżkiem.
Odmówiłem gdyż wiedziałem co może być potem (podteksty s...), musiałem wracać do Smoczusia.
Wreszcie w domu. Patrzę, a tu Czerwony Smok jeszcze urósł.
W domu postawiłem karton z sokiem malinowym dla Smoczusia.

orodreth PW
13 sierpnia 2015, 23:07
Spis Miast (Dajcie znać które najpierw opisać).

Heroes I
Good
Rycerz -> Castle -> Heaven -> Metropolis
Good/Neutral
Sorcess -> Rampart -> Sylvan -> Preserve
Neutral
Stronghold
Evil
Warlock -> Dungeon -> Asyllum

Heroes II
Nowe
Good/Neutral
Mag -> Tower -> Academy -> University
Evil
Nekropolis

Heroes III
Nowe
Neutral
Fortiess -> Sanctuary -> Reef
evil
Inferno

Heroes HIII AB
good
Conflux -> Haven

Heroes III Mod
Good
Glacier - Miasto Śnieżnych elfów Vori
Neutral
Forge - Miasto Maszyn
Abysal - Miasto Dna Oceanu

Heroes IV
Good
Preserve - test Biomu
Evil
Azyllum - test Gehenny


Heroes IV Gathering Storm
Test Nexusa w kampanii.

Heroes V
Evil
Dungeon - test Bounty

Heroes V HoF
Neutral
Kazamanty - Miasto Krasnoludów

Heroes VI
Evil
Dungeon - test Colectora

Heroes VII

Heroes...
Good
Paradise - Miasto Helfów
Biom - Miasto Tęczowych elfów
Oasis - Miasto Pustynnych strzelaczy

Good/Evil
Nexus - Prawa lub Mroczna Strona

Neutral
Pyramid - Miasto Bliskiego Wschodu
Ur - Miasto Robalobestii

Evil
Gehenna - Miasto Ognio lub Elektromantów
Bounty - Miasto Chaosu
Colector - Miasto Wampirzych Żywiołaków
Cavern - Miasto podziemnych istot

Nicolai PW
13 sierpnia 2015, 23:18
A ja to bym chciał najpierw zobaczyć frakcję pasikonikowych masonów, których, o dziwo, nie widzę w tym zestawieniu..

Wolfheart PW
14 sierpnia 2015, 22:48
Okej, przestane hejtować. Poza tym daj frakcję beztwarzowych (tych z Warcrafta) :P

Nicolai PW
14 sierpnia 2015, 22:51
Mnie wyzywasz od hejterów? Mnie, największego fana oro (no dobra, największego po Bacy)!?

Bacus PW
14 sierpnia 2015, 22:57
Wybacz kolego, ale to Ty nie raz hejtowałeś twórczość szanownego Oro, a nie ten gałgan Nicolai. Dajmy Orodrethowi pracować, bo jego wizje są z reguły spójne, seksowne i bardzo intrygujące.

Wolfheart PW
14 sierpnia 2015, 23:31
Mówie że to ja przestane hejtować, lol. Poza tym mówiłem do Oro :P

Nicolai PW
15 sierpnia 2015, 00:23
Mi się wydaje czy też ktoś zedytował post?
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 23 - 24 - 25
temat: [fanfikcja] Czasy Starożytne Homm

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel