Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 133 - 134 - 135 ... 142 - 143 - 144

Andruids PW
24 lipca 2015, 13:59
Baca:
Jednak ja jako osoba, która nie składa żadnych ślubów milczenia się sprzedam i zaspoileruje bohaterów. Oto oni! jak widać kilka portretów potrzebuje ostatecznych szlifów, ale już jest bliżej niż było w poniedziałek :P

Hobbit i witch powieszą Cię za jajca. Ale portrety dobre.

AmiDaDeer PW
24 lipca 2015, 19:23
Link został ocenzurowany, a Bacus otrzymuje ostrzeżenie. Jeśli sytuacja się powtórzy - otrzyma klątwę.

Matheo:
Planujecie jakiś nowy teren dla Forge? Po polsku miasto zwać się będzie Kuźnią?
Terenem natywnym Forge będzie goła ziemia - jak u Nekropolii. Po polsku miasto będzie zwać się Niebiańską Kuźnią.

val-gaav PW
27 lipca 2015, 12:00
Przeszukując zasoby opengameart znalazłem coś takiego : http://opengameart.org/content/cyborg-wheeler

Być może się przyda.

Drwal PW
27 lipca 2015, 19:14
Dosyć podobna jednostka jest już na 7 poziomie. Wiem, nie jeździ na kołach, ale też jest w pewnym sensie hybrydą, ma długie ręce (szczypce). Stojąc obok siebie byłyby bardzo podobne - coś jak Wilczy Jeźdźcy i Dziki.

Baronus PW
29 lipca 2015, 10:28
Przypominam że to co zbudował Kastore jako miasto to NIE BYŁA Niebiańska Kuźnia. Kużnie były instalacjami Starożytnych. I jedną z nich uruchomił aby zbudować to coś, co mamy na obrazach po NWC. W ogóle to nie było niebieńskie. Piekielne raczej. Zatem miastu należało by nadać jakąś odpowoednią nazwę. Może zachowało się coś po NWC. Raczej chyba samo słowo kużnia.

val-gaav PW
30 lipca 2015, 21:21
http://opengameart.org/content/steampunk-spider

Jeszcze jeden model, który mógłby pasować do forge po zmianie kolorów tekstury.

AmiDaDeer PW
30 lipca 2015, 22:43
Nie potrzebujemy modeli jednostek.

J. M. Sower PW
28 sierpnia 2015, 15:52
Pierwszego września Forge się przebudzi - nie zapomnijcie tylko, że to koniec wakacji ;). Przynajmniej taki mamy plan - wydamy moda z taką zawartością jaką zdołamy stworzyć do tego dnia. Na więcej będzie trzeba poczekać do wydania kolejnych wersji. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli i to co wydamy będzie się godnie prezentować :).

Ps. Dla miłośników zombie - to, że widnieje takowy poniżej niestety nie oznacza, iż ujrzymy je w grze, lecz znajdzie się na nie miejsce w przyszłej wersji moda ;).

Tarnoob PW
28 sierpnia 2015, 17:36
Powtórzę się z Facebooka:


Nareszcie, po 15 latach nadszedł ten dzień. :-D Forge, miasto przyszłości wychodzi w 2015 – czasach, które w 2000 r. same wydawały się science-fiction. :-)

Oj, przypomina się też plakat propagandowy Zielevitza albo kogoś z jego grupy:


Szkoda tylko, że grywalne miasto wyjdzie na niezbyt grywalnym VCMI – no ale mam nadzieję, że samo VCMI się rozwinie, a oprócz tego będzie port do ERA i być może HotA. :-)

J. M. Sower PW
28 sierpnia 2015, 17:52
To jest właśnie aktualnie największą wadą naszego projektu - jest ograniczony przez ograniczone (póki co ;) ) VCMI. Brak przez to choćby właściwości dla budynków specjalnych. Pod względem graficznym miasto jest już jednak teoretycznie gotowe.

W praktyce potrzebujemy podzielić grafikę puzzli (która aktualnie jest jednym wielkim obrazem - nie została wprowadzona do gry) i jeśli chodzi o samo miasto, to chyba wszystko. Reszta grafik już istnieje i ewentualnie wymaga pewnych kosmetycznych poprawek (ew. całkowitej przemiany jak jest to w przypadku pewnych portretów bohaterów ;P ). Może się jednak zdarzyć, że coś nam umknie ;). Po premierze prosimy o zgłaszanie znalezionych bubli, które postaramy się naprawić, wrzucając kolejną wersję (plus to co zdążymy jeszcze dorobić - nowe jednostki itp.).

Warmonger PW
28 sierpnia 2015, 19:26
Forge Awakens - dobre, dobre!

Czekamy na premierę :*

witchking PW
31 sierpnia 2015, 22:35
Forge to miasto które próbowało odtworzyć już naprawdę wiele zespołów. Sower lubi wspominac o klątwie która nad tym miastem wisi od czasów gdy nie pojawiło się a AB. Tyle słowem wstępu a poniżej The Heavenly Forge:
(--- link usunięty na prośbę jednego z współautorów --)

Poniżej kilka screenów:





Chciałbym w tym miejscu podziękować mojemu wspaniałemu zespołowi

Hobbit - człowiek który właściwie wspierał mnie od samego początku, stworzył liczne szkice i współtworzył zestaw jednostek. Jest też twórcą muzyki, grafik 2d i 3d. Bardzo wiele pracy włożył też w statystyki i wszystkie liczby które pojawiły się w grze.

Trith - wielkie ukłony dla Tritha który przygotował właściwie wszystkie jednostki i wiele innych grafik 3d. Odezwał się do mnie jak tylko zacząłem składać pierwsze wersje Forge pod VCMI.

Sower - pracował nad Forge jeszcze długo nim ja się za to zabrałem. Pierwotna wersja bardzo wiele czerpała z pracy jego zespołu. Znakomity grafik 2d i 3d. W trakcie gdy razem pracowaliśmy nad Forge rozwinął się do zdumiewającego poziomu co zapewnia głównie własnej pracy.

Mitlandy - zaczął swoją przygodę z grafiką 3d właściwie przy tym projekcie i bardzo szybko w tym kierunku się rozwijał. Szczerze cenie sobie jego pomoc przy budynkach i zaangażowanie.

Drwal - cenie sobie jego zdanie które przy tym projekcie bardzo mi pomagało i dziękuje za pomoc przy grafice 2d.

Bacus - grafik 2d którego współdziełem są portrety, bardzo nam pomógł na końcowym etapie tworzenia. Bacus był także konsultantem dla Hobbita

The Doom - grafik 2d który włożył dużo pracy przy końcowym etapie tworzenia.

Shin0bi - tester i znakomita pomoc przy balansowaniu, wybitny specjalista w dziedzinie równoważenia a także sprowadzania naszych pomysłów odrobinę bliżej ziemi.

Witchking - czyli ja, Lider zespołu, trochę grafik 3d i oczywiście osoba która wklepała do pod VCMI.

Wielkie podziękowania też dla Kuririna i Nephretesa którzy byli wielkim wsparciem przy tym projekcie i z którymi mam nadzieje zawiązać ścisłą współprace w przyszłości.

No i oczywiście podziękowania dla całej społeczności kwasowej groty.

A na koniec jeszcze kilka słów. To nie koniec naszej działalności, Forge to dopiero początek. W przyszłych wersjach chcemy poprawiać Forge, dodać alternatywne jednostki, kilka nowych artefaktów i może coś więcej. Prace już trwają:

Tryton:


Wilkołaki na polu bitwy:


Nowe siedlisko do bastionu:

Demorator PW
31 sierpnia 2015, 22:55
Panowie (i Panie jeżeli są takowe w zespole, a czego nie jestem świadomy) chylę przed Wami czoła. Naprawdę, czapki z głów. Nie wiem ile pracy musieliście (i chcieliście) włożyć w to cudo, ale jestem pod ogromnym wrażeniem. Mam nadzieję, że każda kolejna praca będzie wam przynosić co najmniej takie efekty i dużo więcej radości Jedyne na co pozostaje mi czekać to grywalna wersja VCMI (mam nadzieję, że już wkrótce).

P.S. Czy dałbyś radę umieścić większe obrazki (chodzi mi szczególnie o ekran rekrutacji)

Drwal PW
31 sierpnia 2015, 23:01
Obrazki są duże, wystarczy że klikniesz prawym przyciskiem na obrazek i wybierzesz "pokaż obrazek".

Lord Baffourd PW
31 sierpnia 2015, 23:03
Wielkie gratulacje! Patrząc po screenach, można pomyśleć że to dzieło NWC, a to już duży komplement. Szczególne brawa za układankę - wygląda fenomenalnie - dużo lepsza niż ta z oryginalnych plików gry.

Tak jak napisał Demorator, teraz tylko czekać na ulepszenie VCMI i można grać, bo w Waszym dziele tkwi niesamowity potencjał. Czapki i futurystyczne hełmy z głów!

Drwal PW
31 sierpnia 2015, 23:10
Ja również chciałbym pogratulować Witchowi i całej Ekipie. Wykonali świetną robotę, w mojej opinii to miasto na poziomie Cove Hoty. O ile wersja beta była dość kontrowersyjna i znacznie odbiegała od reszty, to ta najnowsza zdecydowanie wraca do korzeni. Myślę, że zadowoli zarówno Acida, jak i tych którym dzieło NWC mniej się podoba. Oczywiście nie wszystkich przekona do Forge, dalej są pewnie gracze, którzy nie uznają tego miasta, ale tu i najlepsze grafiki nie pomogą.
Brawo chłopaki!

Kammer PW
31 sierpnia 2015, 23:17
Definitywnie jest to dobra robota.
Może i nie przesadzając - zapisaliście się złotymi zgłoskami na kartach historii. Dzisiejszy dzień jest na pewno niebagatelny i powinien być wspomniany w następnych latach.

Andruids PW
31 sierpnia 2015, 23:52
Gratulacje są jak najbardziej na miejscu, ale do perfekcji jeszcze długa droga. Na początek wymienię kilka byków w angielskich tekstach związanych z miastem:
-W "Hero Teleporter" powinno być "ensures" (być może to tylko literówki) i "at least".
-W każdym opisie siedliska, powinna być nazwa stworzenia w liczbie mnogiej.
-"recruite"
-Opisy bohaterów - pełno byków gramatycznych i literówek. Najbardziej rzucające się w oczy to na przykład "Erthia", Deyji", "Kastor".
-Część opisów bohaterów brakuje.

Trochę dziwię się, że w tak bogato i wszechstronnie uzdolnionym gronie nie znalazł się nikt, kto by zadbał o to, by wszystkie teksty były poprawne.

Oprócz tego, nie działa umiejętność piromantów. Jeśli dobrze to odczytałem, powinni chyba mieć takie pole rażenia jak Smoki (czy Feniksy), co nie działa.

Minotaur na redbullu nie ma animacji ataku.

EDIT-1: Po ponownym testowaniu animacje i ognisty podmuch działały.

Niemniej życzę wszystkim członkom zespołu powodzenia, wielu sukcesów i międzynarodowego uznania.

Zasłużyliście na to chłopaki.

EDIT: Ok, jeszcze trzeba coś konkretniejszego pochwalić.

-Ta animacja latania pijawek, oh yeah. Jest na najwyższym poziomie, pod każdym względem.
-Odgłosy jednostek. Mistrzowsko dobrane/nagrane i pasujące do gry.

Viking PW
1 września 2015, 00:20
Rónież składam gratuacje calłemu zespołowi.
Dziękuję, że nie pozwalacie zapomnieć że Herooes III żyje w czasach gdy WoG i HotA zamarły.

Akkarin PW
1 września 2015, 00:34
Dobrze, że w końcu ktoś wydał Forge. W ciągu najbliższych godzin sprawdzę dokładniej jak się ma sprawa z waszą obecną wersją, ale mam nadzieję, że nie poprzestaniecie na tym, co obecnie jest. Byleby Forge doczekało się lepszej platformy niż ten byt VCMI, może nawet HotA się nim zainteresuje i kiedyś wyda na swojej.
Życzę miłej nocy z dobrym akcentem. :>
strona: 1 - 2 - 3 ... 133 - 134 - 135 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel