Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 69 - 70 - 71 ... 105 - 106 - 107

kuba13131315 PW
25 maja 2015, 21:23
Mam pytanie. Czy ktoś, kto kupił betę, będzie dodawać jakieś filmiki na Youtube, bo sam jej nie kupiłem, a jestem ciekawy, jak się prezentuje Heroes 7? Jeżeli ktoś coś nakręci z góry dzięki.

SzybciorPL PW
25 maja 2015, 21:27
:). A co zrobiłeś z tym kodem ?

Tallos PW
25 maja 2015, 21:48
Wpisywałem w "aktywuj produkt" w UPlayu.

@Kuba, jest stream z bety, zrobiony przez twórców, możesz go obczaić.

Giltos PW
25 maja 2015, 21:51
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/important-information-beta-delay
Bety nie będzie

SzybciorPL PW
25 maja 2015, 21:57
Będzie, ale nie dzisiaj. Trochę bedziemy musieli poczekać.


@Tallos A u mnie jest, że kod jest źle wpisany

Karule PW
25 maja 2015, 21:59
To jest taka żenada, że szkoda komentować. Oni naprawdę chcą zostać znienawidzeni przez fanów - dobra, to tylko % odbiorców, ale %, który ma wyjątkową chęć do robienia złej reklamy w każdym możliwym zakątku Internetu, Ubi samo sobie robi kuku.

Staram się być obiektywny, nie hejtuję, a krytykuję tam, gdzie serio dochodzi do przegięcia. Ten cyrk z betą to nie są dzisiejsze standardy. Ludzie powinni mieć możliwość pobrania tego już wczoraj, a dzisiaj o 19.00 boom i granie, a nie takie problemy.

kuba13131315 PW
25 maja 2015, 22:02
@Tallos: Wiem, widziałem go, ale wszystko tam było po angielsku (beta też będzie, ale może ktoś by tłumaczył nagrywając). Nie było pokazane wszystko od początku do końca, przez co nie było np. fortów oblężeń, machin wojennych itp. Bardzo dziękuję ci za to, że mi o tym napisałeś, mimo że i tak już o tym wiedziałem :-P W końcu najważniejsze są chęci.

Tallos PW
25 maja 2015, 23:11
@Szybcior, na stronie Ubi masz, że źle wpisany, czy w uplayu?

SzybciorPL PW
26 maja 2015, 14:55
@Tallos w Uplayu. Wiesz może, co to oznacza ?
Bo na stronie jest okej.

Tallos PW
26 maja 2015, 19:02
@Szybcior, jak wpiszesz kod na stronie, to w Twoim uplayu gra powinna się pojawić. Tak było u mnie. Tylko że teraz tam coś pomiąchali i nie ma opcji ściągnij.

SzybciorPL PW
26 maja 2015, 19:08
To znaczy, że wszystko jest dobrze :). Dzięki za pomoc.

Oczywiście fajnie by było, jakby jeszcze beta działała. :p

Sovelias PW
26 maja 2015, 20:40
Beta będzie dopiero w następnym tygodniu.

Zehir-12 PW
26 maja 2015, 20:47
To sobie pograliście w tę betę :P. A tak w ogóle to co? Teraz cały tydzień będą na oficjalnej stronie pisać, w jaki sposób naprawiają betę? Takie rzeczy niech sobie zamieszczają na forum, a w tym czasie mogli by w końcu pokazać machiny oblężnicze orków i nieumarłych oraz jak działają ich poziomy...

Acid Dragon PW
26 maja 2015, 22:11
Niemal na pewno jakieś niusy będą, ale że sytuacja jest nieprzewidziana i niezaplanowana, to będą to pewnie niusy "z doskoku", tworzone na bieżąco. Nie liczyłbym więc na nic, co wymagałoby jakichś przygotowań.

Andruids PW
27 maja 2015, 00:54
Podczas przyglądania się baczniej kampanijnej bohaterce Twierdzy, wpadła mi myśl, której nie mogę już od siebie odpędzić. Skojarzyła mi się mianowicie z jedną postacią z serii gier Metal Gear Solid. Gdyby nie ta opaska, prawdopodobnie wyglądałaby dokładnie jak ona. Opaska z kolei jest znakiem rozpoznawczej innej, jeszcze bardziej sławnej postaci. Tak więc doszedłem do następującego wniosku:



Po tym zacząłem porównywać wątki fabularne tych postaci. Wszędzie wspólnym mianownikiem była wojna, walka o godność, dylematy moralne, zemsta... i w sumie jeszcze raz wojna : p
W każdym razie chciałbym nakreślić czytającym tego posta grotowniczom postacie, które uwzględniłem w moim paintowym równaniu.

Pani żołnierz to weteranka drugiej wojny światowej (to fikcja, jakby co), legendarna założycielka elitarnej jednostki wojskowej, "The Boss", znana również w Związku radzieckim pod pseudonimem "Voywoda" (czyli Wojewoda, jako Wojenny Władca, nie przedstawiciel Rady Ministrów : p). Nie sposób tego nie skojarzyć z tytułem posta na blogu Ubisoftu, który brzmiał "Imani The Warchief". Jestem też pewien, że gdybym zdołał znaleźć ilustrację z Boss z rozpuszczonymi włosa to wyglądałaby już kropka w kropkę jak Imani.

Druga postać (tak, z wyglądu chodzi tylko o opaskę, podobieństwa mnożą się za to na poziomie otoczki fabularnej) to znany chyba wszystkim Snake, który za prześcignięcie w zasługach swojej mentorki, wcześniej wspomnianej "The Boss", został przez rząd Ameryki uhonorowany pseudonimem "Big Boss". Również zyskał międzynarodową sławę, oprócz straty oka, Imani jest do niego podobna pochodzeniem - oboje są wojennymi sierotami, ściśle związani z żywiołem, który zabrał im rodziców. Oboje starają się założyć nację najemników, a wątek Imani, podobnie jak Big Bossa jest przeplatany z zemstą. Musiałbym poznać trochę bardziej postać Jengo, żeby móc go porównać do któregoś ze znajomych Big Bossa, ale obstawiałbym, że można będzie postawić analogię do Kazuhiry Millera, albo Gena, dowódcy wojskowego, który również chciał kontynuować dzieło ich nauczycielki.

Oprócz tego, chciałbym zwrócić uwagę na często towarzyszącego Imani Behemota. Zarówno The Boss, jak i Big Bossa poznajemy bliżej dopiero w trzeciej części, w której głównym celem jest sabotowanie konstrukcji Shagohoda - wielkiego czołgu zdolnego do wystrzeliwania głowic nuklearnych z każdego miejsca i rodzaju terenu. Shagohod to po prostu rosyjska nazwa na coś chodzącego (Strider???), ale jego twórca, Nicolai Sokolv określa go we wprowadzeniu gry mianem "Stąpającego Behemota" (Treading Behemot). Przypadeg?

To wszystko na dziś. Podobieństwa między motywami i bohaterami nadchodzącego Heroes VII i Metal Gear Solid 3 (przez wielu uważaną za najlepszą część, lol) są dla mnie ewidentne, ale nie uważam, żeby było w tym coś złego. Z czasem, gdy poznamy więcej postaci, a najlepiej całą kampanię Twierdzy, myślę, że będzie dało się znaleźć dużo więcej podobieństw. I nie ukrywam, że sprawi mi to wielką frajdę, jeśli rzeczywiście któryś scenarzysta Limbicu jest wielbicielem gier Hideo Kojimy, a te wszystkie podobieństwa mają jakieś pokrycie, a nie są tylko nocnymi majakami starego druida : p

Zehir-12 PW
27 maja 2015, 19:02
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/beta-a-note-from-the-team

Nie no mówiłem cały tydzień beta. Już nie mam słów. Ci to się znają na marketingu...
"Dzisiaj im powiemy, że nie będzie DZIŚ BETY, jutro że będzie ZA TYDZIEŃ, w środę, co spowodowało, że nie ma BETY, w czwartek może co robimy, by za tydzień BETA działała, a w piątek podziękujemy fanom za cierpliwośc"

Sorry, że się tak oburzam, ale pewne sprawy jeszcze mogę przemilczeć, ale to po prostu przegięcie. :P

No wiadomo, są to w pewnym sensie istotne informacje, szczególnie dla tych, którzy już zaufali Ubisoftowi i kupili grę i oczekują teraz możliwości zagrania w betę, ale nie znaczy to, że te wieści trzeba wstawiać CODZIENNIE, NA OFICJALNEJ STRONIE GRY (jakoś wcześniej robili to na forum Ubisoftu, czy gdzieś tam) i jednocześnie OPÓŹNIAĆ KOLEJNE INFORMACJE Z GRY (machiny wojenne, te klimaty). W sensie mogli by chociaż jednego dnia dawać info o becie i coś o grze dalej...Tylko moja opinia... :P


Travis PW
28 maja 2015, 19:33
Pora na magię ognia i magię pierwotną, a także magię światła, magię wody i metamagię.

Zehir-12 PW
29 maja 2015, 18:54
Czekam na tłumaczenie, które rozwieje moje wątpliwości ^ ^

Wikist PW
29 maja 2015, 21:10
Czy po zakupie cyfrowej edycji Deluxe, dostanę także dodatkowe portrety i artefakty? Bo na stronie Ubi tego nie ma, a wydawało mi się, że każda wersja powinna mieć. W końcu czysta podstawka ma, a deluxe nie ma?

Tallos PW
1 czerwca 2015, 13:55
No i mamy już poniedziałek, a informacji o starcie bety jak nie było, tak nie ma.
strona: 1 - 2 - 3 ... 69 - 70 - 71 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel