Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Heroes Of Magic
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3

Lord Baffourd PW
16 maja 2015, 23:36
Gra robi bardzo miłe wrażenie. Osobiście graficznie kojarzy mi się mocno z serią Advance Wars, a to dla mnie bardzo dobrze. No i oczywiście spory plus za utwór z Harry'ego Pottera 7-2 w menu:)

HaxoTV PW
18 maja 2015, 12:34
Dziękuje :). To bardzo motywuje do dalszej pracy.
--------------------------------------------------
Tym czasem na naszej stronie na Facebook pojawił się filmik na którym możecie zobaczyć jak teraz prezentuje sie gra z bohaterem, nie sztandarem ;)
==================================================
WSTĘPNE ROZMOWY Z UBISOFTEM PRZEZ TELEFON ZWIĄZANE Z PRAWAMI AUTORSKIMI ZOSTAŁY ZAŁATWIONE :)
MAMY POZWOLENIE, teraz czekamy na dokumant mailem
--------------------------------------------------
Załączam plik Tileset z obecnymi grafikami gry:

Serd PW
19 maja 2015, 19:57
HaxoTV:
(...)Udostępniam screen z wersji DEMO, którą szykujemy(...)

Wersji DEMO? Czyli że pełna wersja będzie płatna?

HaxoTV PW
19 maja 2015, 23:43
Wersja DEMO nie oznacza, że wersja pełna będzie płatna xD
Ludzie zapamiętajcie, DEMO to skrót od demonstracyjnej, czyli pokazującej jak wszystko działa. Pełna wersja też będzie darmowa :)

Kammer PW
19 maja 2015, 23:54
Mamy drugą połowę drugiej dekady XXI wieku, ludzkość nie pamięta już o czymś takim, jak demo. :P

HaxoTV PW
20 maja 2015, 00:47
:D Racja :). Swoją drogą dziś wypuszczam właśnie DEMO :3 dosłownie za chwilkę :)

Aktualizacja 1.1 JEST JUŻ DOSTĘPNA!
http://heroesofmagic.cba.pl/

Ta wersja posiada 1 mapę potyczkową i ma udostępnione 4 grywalne frakcje:

Przystań
Sanktuarium
Nekropolis
Imperium Mroku

krasnolud99 PW
22 maja 2015, 08:28
Ściągnąłem najnowszą wersję i tak zobaczyłem, że jeszcze dużo poprawek potrzeba dla tej gry. Nie ma czegoś takiego jak koniec tury, przez co tartak i kopalnie nie produkują surowców.

HaxoTV PW
22 maja 2015, 20:45
Surowce są produkowane!
Warunkiem jednak jest to, że trzeba zostać na mapie. Jeżeli podejmujemy się akcji typu walka, oznacza to dla silnika, że surowców gracz w danym czasie nie potrzebuje/ zdobywa je walcząc z przeciwnikami. Jeśli natomiast jesteśmy w mieście, kupujemy zdolności, bądź chodzimy po mapie kopalnia co jakiś czas przydziela surowce.

Oto czas dla kopalni:
Tartak: 30 sekund
Kop. Rudy: 60 sekund
Kop. Kryształu: 90 - 120 sekund
Kop. Zlota: chyba 120 sekund

Wszystko jest przetestowane co do kopalń i działa.

Co do poprawek, to się zobaczy, proszę też o to byście nie zapominali, że te Herosy są podobne, co nie znaczy, że takie same. Będą się różniły, w końcu to inna gra.
========================================================
Teraz inna sprawa. Co wy na to, by do gry dodać możliwość zbierania ziół, by z nich tworzyć eliksiry?. Pod warunkiem, że mamy na nie recepty?

krasnolud99 PW
23 maja 2015, 08:55
Może być ciekawe, ale mechanika może być nie najlepsza, ale to zależy tylko i wyłącznie od twórcy.

HaxoTV PW
23 maja 2015, 19:06
Zioła będą częste, ale same eliksiry itp. będą bardzo kosztowne, ale na pewno opłacalniejsze od kupnych ?)

HGS PW
1 grudnia 2018, 23:20
Dzień dobry :) Powróciłem z zaświatów po trzech latach? Mniej więcej... No więc tak... Najpierw chciałbym przeprosić za mą dłuuugą nieobecność i ciszę ze strony projektu, który kiedyś tworzyłem. Niestety bywa czasem tak, że problemy życiowe niszczą nawet najlepsze inicjatywy. Moje stare konto "HaxoTV" - nie pamiętam hasła :D, ale czort z tym. Dziś noszę zupełnie inny pseudonim artystyczny i zajmuję się jeszcze intensywniej tworzeniem gier. Aktualnie pracuję nad bardzo rozbudowaną grą RPG / Survival, ale nie po to tu jestem.

Niedawno do mojego zespołu dołączył człowiek, który lubi pisać. Lubi bardzo dużo pisać :D Aktualnie klepie on fabułę do mojej aktualnej gry, jednak z dniem dzisiejszym chciałbym zapowiedzieć, że dziś dość poważnie planuję wskrzesić tytuł Heroes of Magic pod inną, jeszcze nieokreśloną nazwą. Gra będzie obsadzona w autorskim uniwersum, a stylistyką będzie ona nawiązywać do Heroes III. Nie widzę póki co sensu zakładania nowego wątku póki nie będzie więcej informacji na ten temat.

STARA STRONA HoM: Your text to link here...

MOJA NOWA STRONA: Your text to link here...

Jak widzicie na nowej stronie widnieje zakładka. Pusta zakładka starego projektu. Miałbym do was prośbę. Podsyłajcie mi swoje pomysły na nazwy, frakcje, lokacje, postaci, jednostki. Wszystkie wasze zestawienia pomysłów będą uwzględnione w trakcie procesu budowania uniwersum. Chciałbym też zobaczyć jakie będzie zainteresowanie owym tytułem, a żeby to zrobić muszę najpierw coś mieć. Dlatego tak jak kiedyś... liczę na waszą kreatywność :)

Andruids PW
2 grudnia 2018, 00:07
Zacznij od podstaw. Nie potrzebujesz frakcji, jednostek, postaci, krain, ani nazw. Wszystko zostało już wymyślone i nie ma co wynajdować koła na nowo. Zrób dobrą grę o wielkiej wojnie ludzi, nieumarłych, goblinów i elfów. Jak Ci się uda, dopiero myśl o wielkim wskrzeszaniu.

Mad Hatter PW
3 grudnia 2018, 20:06
Ja bym się chętnie zapisał do takiej ekipy tylko oczywiście bym wypytał o to i tamto.

HGS PW
5 grudnia 2018, 23:44
Mad Hatter Odpisałem ci na wiadomość prywatną.

Aktualnie chcemy skończyć demo aktualnej gry. Terminy się obluzują i będziemy mogli zacząć pracę nad demem technologicznym mojego starego projektu. Jak wiecie minęło dość sporo czasu i chcę to zrobić na nowo... od podstaw, by po prostu zrobić to lepiej. Jest tu na forum ktoś, kto lubi rysować? Prawdopodobnie przyda mi się pomoc dobrego grafika ponieważ chciałbym, aby w mojej grze były również widoki na panoramę miasta. Więc jeśli są tu osoby zajmujące się takimi rzeczami niech napiszą mi na pw.

Fabuła / koncept gry ma aktualnie status powolnego przygotowywania do sklejenia z tego jakiejś sensownej całości. Nie jest to przerzucenie jeszcze pełnych sił zespołu, ale powoli coś zaczynamy robić w kierunku tej gry.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Heroes Of Magic

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel