Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian w Grocie
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 13 - 14 - 15

Morglin PW
10 maja 2015, 17:41
Proponuję, by do wiadomości widniejącej przy rejestracji dodać link do nowego "wyciągu z Konstytucji".

Cytat:
WAŻNE! Założenie konta na Forum Kwasowej Groty jest jednoznaczne z akceptacją naszej Konstytucji.
Prosimy zapoznać się z jej treścią (niezbędne minimum to sekcje I i II - Prawa i Zasady).
Na przykład zamiast informacji o niezbędnym minimum.

Acid Dragon PW
10 maja 2015, 17:48
Owszem, jest to w planach. Nie jako link, ale jako cytat (zakładam, że 10 punktów jednak każdy jest w stanie przeczytać).

Nemomon PW
10 maja 2015, 20:42
Smoq:
(zakładam, że 10 punktów jednak każdy jest w stanie przeczytać).

Marzyciel... =P

Matheo PW
16 maja 2015, 00:53
Możliwość pisania prywatnych wiadomości na Czacie (to na niebiesko), jest bardzo przydatna. Problem zaczyna się pojawiać gdy piszemy do dwóch, albo co gorsza trzech użytkowników jednocześnie. Ciężko się wtedy w tym wszystkim połapać.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że tylko ja mam taki problem :)

Może dałoby się zrobić tak, że w przypadku kliknięcia na kopertę przy nicku Ziomek, widzimy tylko wiadomości prywatne od Ziomka? Natomiast gdy klikamy na Nieznajomego, widzimy tylko rozmowę z Nieznajomym. Oczywiście regularny czat cały czas byłby widoczny.

Acid Dragon PW
16 maja 2015, 01:16
To by znaczyło, że rozmawiając w trybie prywatnym z jedną osobą, nie będziemy widzieć, gdy kto inny do nas napisze, dopóki nie wyłączymy trybu prywatnego. Czyli to raczej niezbyt dobre rozwiązanie. Łatwo byłoby "przegapić" wiadomość od kogoś.

W idealnym świecie czat mógłby mieć "zakładki" jak w komunikatorze - po jednej dla każdej rozmowy prywatnej. W praktyce jednak wymagałoby to sporej pracy programisty z dużą ilością wolnego czasu. Łatwiej chyba złapać Yeti :P.

krasnolud99 PW
20 maja 2015, 13:25
Proponuje dodać muzykę do czata na zawsze.

Matheo PW
20 maja 2015, 13:41
Trzeba przygotować listę utworów. Utwory muzyczne miast z H1-H5 mam jakby co i są już na serwerze Groty.

AmiDaDeer PW
20 maja 2015, 13:43
Fatalny pomysł. To ma być czar, atrakcja, a nie stały element programu.

Dark Dragon PW
20 maja 2015, 13:45
Hobbit ma całkowitą rację. Umieszczenie tego na stało kategorycznie odpada.

Sobieski PW
29 maja 2015, 19:36
Mam pytanie czy istnieje możliwość małej zmiany w dziale "umiejętności" w komnacie Heroes VII?

Chodzi o to by podzielić ja na dwie części - umiejętności frakcyjne oraz umiejętności niefrakcyjne i posegregować w nich umiejętności alfabetycznie.

Ewentualnie na górze rozwijanej listy umieścić umiejętności frakcyjne a na dole umiejętności niefrakcyjne i posegregować umiejętności alfabetycznie.



Dodatkowo jeśli chodzi o czary.
- w magii powietrza sekcję czarów upodobnić do sekcji w pozostałych 6 szkołach magii,
- w magii ognia, pierwotnej, powietrza, światła, wody i ziemi w opisie czarów dopisać [Mapa Przygód], [Natychmiastowe] i [Wzmocnienie],
- w magii powietrza, światła i wody zmienić [Mapa Przygody] na [Mapa Przygód],
- w magii światła i wody czary mapy przygody przekolorować z białego na szary, a sam zapis [Mapa Przygody] przenieść pod nazwę czaru,
- w magii ziemi zapis [Mapa Przygody] pogrubić tak jak w pozostałych 6 szkołach magii, a przy czarze Trująca Chmura usunąć zapis "Mistrz".

Acid Dragon PW
29 maja 2015, 19:45
Wszystko w dziale H7 należy traktować jako "work in progress". Jeszcze nie ustaliliśmy docelowego wyglądu prezentacji zaklęć, więc możliwe, że finalnie całość będzie wyglądać zupełnie inaczej.

Odnośnie grupowania - umiejętności frakcyjnych jest 6 (z czego w chwili obecnej znamy tylko 2), a pozostałych - 17, więc podział ten byłby cokolwiek nierówny i niezbyt uzasadniony, gdyż umiejętności frakcyjne to tylko jedna z czterech podgrup. Zmieniłem kolejność elementów w menu, ale nie na alfabetyczną a na tą z samej gry, która będzie jaśniejsza po odwiedzeniu strony-węzła:
http://www.heroes7.acidcave.net/umiejetnosci.html

Odnośnie zaś sugerowanych poprawek, to autorzy tych podstron z pewnością się z nimi zapoznają.

Matheo PW
30 maja 2015, 14:02
Drobiazg ale warto zwrócić na to uwagę
Cytat:
"Twoje konto zostało założone. Teraz możesz się zalogować. " to czarny napis, bardzo cienki taki, że go nie widać w ogóle.

Dobrze by było, gdyby instrukcje były bardziej widoczne.

Edit: Down@ Bez takich :) Cytat świadczy o tym, że nie ja jestem autorem wypowiedzi.

Morglin PW
30 maja 2015, 14:05
A co to za zakładanie multikont? :P

marchewsz PW
11 czerwca 2015, 17:07
A ja proponuję dodać do strony o H7 w końcu informacje o jednostkach twierdzy i nekro :)

Nicolai PW
24 czerwca 2015, 21:38
Tak się zastanawiam czy dałoby się dać w profilu licznik newsów na tej samej zasadzie. Pytam, bo chciałbym się powywyższać nad Kammerem chętnie pośledziłbym statystyki swoje i innych.

Kammer PW
24 czerwca 2015, 22:02
Ale... po co? Dla podbijania ego? A podobno to ja mam je rozbuchane...

Osobiście jeszcze sugerowałbym możliwość zobaczenia statystyk co do postów, ilość ogólna, ilość w poszczególnych miesiącach, dniach... Taka tam Tarnoobowa statystyka. ^L^'

Acid Dragon PW
24 czerwca 2015, 22:14
A niech sobie podbija ego :P. Liczbę znajdziesz w nawiasie medalu. Czyli - jeśli ktoś nie ma medalu, to i nie zobaczy liczby.

Alistair PW
24 czerwca 2015, 22:34
Mam taką propozycję - poprawić widoczność cytowanego tekstu. Teraz jest ledwo widoczny. Co prawda można go zaznaczyć, ale to jednak nie to.

Acid Dragon PW
24 czerwca 2015, 22:37
Jakaś konkretna propozycja koloru?
Pytam, bo na moim monitorze jest OK.

Alamar PW
25 czerwca 2015, 10:43
Może ten? :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 13 - 14 - 15
temat: Propozycje zmian w Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel