Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 95 - 96 - 97 ... 116 - 117 - 118

Drwal PW
15 maja 2015, 11:40
Wyskakuje przy tym jakiś błąd? Na Twoim miejscu spróbowałbym zainstalować Heroes 3 w nowym folderze i tam od nowa Woga. Podczas instalacji mogło coś się nie skopiować i stąd ten błąd.
Polecam też zamiast Woga 3.58 (który masz), zainstalować Ere 2. To taka nowa, lepsza, stabilniejsza wersja:

http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=197

Instaluje się tez prościej, bez żadnych zmian ustawień regionalnych. W prosty i łatwy sposób można zarządzać modami, włączać i wyłączać opcje w luncherze.

PAbel PW
15 maja 2015, 11:43
Ok, wielkie dzięki. Zaraz sprawdze

PAbel PW
15 maja 2015, 17:15
Już wszystko działa.
Tylko czy można zmienić język na Polski?

Morglin PW
15 maja 2015, 17:26
Tak. Pobierz łatkę polonizującą i polskie czcionki stąd. A jeśli używasz Ery, to tego cosia.

hatszepsut PW
19 czerwca 2015, 21:58
witam. mam problem z wogiem. właśnie go zainstalowałam i dy chcem zacząć grać pojawia mi się komunikat ze gra przestala dzialac. co najgorsze zwykłej 3 nie mogę odpalić bo wyskakuje mi błąd pomocy

Kammer PW
19 czerwca 2015, 22:10
Obstawiałbym, że coś źle zainstalowałem. Odradzam instalowanie WoGa, daj ERA II, czyli znacznie ulepszony WoG, który już nie ma tak nieintuicyjnej instalacji.

hatszepsut PW
19 czerwca 2015, 22:19
zainstalowalam 3 od nowa i tamtego woga usunelam i sciagnelam juz ere i jak ja instalowac?

Kammer PW
19 czerwca 2015, 22:48
Jest to zwykły plik instalacyjny z tym, że w ścieżce dostępu musisz podać ścieżkę do folderu z H3.

hatszepsut PW
20 czerwca 2015, 07:23
zainstalowalam i czy cos jeszcze musze zmieniac bo wyskakuje mi jakas stronka z koncem instalacji?

jak odpalam to wyskakuje komunikat ze gra przestala dzialac a same heroesy dzialaja

HobbitHobbitEdytuj posty. I cierpliwości - ludzie nie siedzą całymi dniami na forum.

Kastore PW
20 czerwca 2015, 10:33
Jak konkretnie instalowałeś WoG/ERA? Jaką masz wersję H3? Jaki system operacyjny? Jak konkretnie wygląda wysypanie się gry i w którym dokładnie momencie występuje?

hatszepsut PW
20 czerwca 2015, 10:54
mam ere, heroesow mam zlota edycje a system mam viste. jak tylo odpalam skrot do ery to odrazu wysakuje komunikat ze gra przestala dzialac. jak przez menu ery odpalam to to samo sie dzieje

Morglin PW
20 czerwca 2015, 13:00
Z Erą miałem ten sam problem, więc zostałem przy starym dobrym WoG-u.

hatszepsut PW
20 czerwca 2015, 18:17
ale z wogiem mialam ten sam problem co teraz z era
i ktos doradzil mi ere wiec tak zrobilam

HobbitHobbitEdytuj posty. Forum to nie jest czat.

Dagarai PW
8 października 2015, 02:08
Witam!
Na początku chciałbym przeprosić, ponieważ nie wiem czy wybrałem dobry temat, zarejestrowałem się tutaj tylko z jednego powodu... Chęci zainstalowania WOG'a, Ery, HOTA itp. Mam wersję podstawową, czyli Heroes III złotą edycję. Jednakże mam poważny problem z zainstalowaniem pozostałych modów. Proszę o szczegółową instrukcję wraz z linkami do plików potrzebnych, by cieszyć się pełną rozrywką jaką dostarcza WOG, ERA i HOTA. Również mam dwa pytania, pierwsze z nich dotyczące HOTY, czy istnieje możliwość uruchomienia jej w wersji WOG, tzn. opcje jak i nowe miasto "Przystań"? Drugie dotyczące miasta "Gaj" czy istnieje możliwość dodania miasta? Wiem, iż istnieje możliwość dodania go, jednakże miasto Cytadela zostanie zamienione na Gaj, a chciałbym się cieszyć większą liczbą miast bez konieczności zamiany któregokolwiek z nich. ;)

Dziękuję za pomoc, o ile ktoś mi pomoże.
Nie wiem jak będę mógł się odwdzięczyć.

Pozdrawiam
Dagarai.

PS: Posiadam system Windows XP Servis Pack III (Czasami o to się pytają więc od razu mówię. Jednakże również prosiłbym instrukcję instalacji na systemie Windows 7.)

avatar PW
8 października 2015, 07:59
Po pierwsze - odinstaluj wszystko. Jak po instalacji zostały jakieś katalogi to skasuj.

Następnie stwórz 3 katalogi (słownie TRZY). Nazwij je:

- Heroes3 ERA II
- Heroes3 HotA
- Heroes3 VCMI

Teraz odpal plik instalacyjny Złotej Edycji i wykonaj trzy instalacji Heroes3 za każdym razem zmieniając ścieżki dostępu, tak abyś miał zainstalowane trzy hirołsy w katalogach, które podałem.

I teraz wchodzisz na stronę: http://www.vault.acidcave.net/chamber.php?cat=4
Ściągasz plik http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=197 i go INSTALUJESZ do KATALOGU Heroes3 ERA II

Ten plik http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=450 INSTALUJESZ do katalogu Heroes3 HotA

Ten plik http://download.vcmi.eu/vcmi_098d.rar instalujesz a raczej rozpakowujesz i przekopiowujesz do katalogu Heroes3 VCMI.

W każdym tym katalogu znajdziesz nowe pliki exe z "nowymi grami".

Stary WoG to teraz ERA II. Nie musisz ściągać WoGa, gdyż jest on zawarty w ERA II.

HotA (czyli miasto Przystań) jest niezależnym dodatkiem i nie łączy się na razie z ŻADNYM innym modem.

Ale jeśli chcesz pograć jednostkami Przystani, podobnie jak Forge i Bastionu jaki i GAJU, do tego służy platforma VCMI. Musisz ją uruchomić (plik VCMI_launcher.exe w Heroes3 VCMI) i doinstalować odpowiednie mody. Ale to powinieneś po odpaleniu launchera sam ogarnąć.

Dagarai PW
8 października 2015, 08:58
Dziękuję Ci bardzo za tę wyczerpującą pewnie instrukcję. Teraz wszystko działa jak należy, jeżeli będą problemy później, na pewno się tu zgłoszę. Dzięki raz jeszcze.

Pozdrawiam.
Dagarai.

PS: Stawiam piwo jak będziesz w okolicach Nekropolii ;)

Edit:

No to sprawa wygląda tak, wiedziałem że nie może być tak pięknie. Zainstalowałem wszystko tak jak mówiłeś, zrobiłem foldery, wypakowywałem itp. Zainstalowałem w tej kolejności co powiedziałeś, najpierw podstawka potem dodatki. Odpaliłem i cieszyłem się rozgrywką całe... Dwie tury. Następnie potem wywaliło mnie do pulpitu bez żadnego komunikatu, następnie gdy próbowałem uruchomić grę pojawił się ten oto komunikat.

Era - http://scr.hu/2s4x/xgpf8
HOTA - http://scr.hu/2s4x/8stxb


Nie wiem dlaczego występuję ten błąd. Mam nadzieję że coś poradzicie, bo już naprawdę tracę nerwy, a nie powiem grać w coś trzeba w mojej branży. :D

avatar PW
8 października 2015, 10:07
Kiedyś, tysiąc lat temu miałem w niektórych grach taki błąd, aczkolwiek zawsze jest to wina systemu. Tu masz poradnik, co zrobić by sobie odzyskać utracony plik systemowy.
http://pcsupport.about.com/od/findbyerrormessage/a/mss32-dll-not-found-missing-error.htm

Dagarai PW
9 października 2015, 10:34
Witam po raz Trzeci.

Niestety, moje problemy nie skończyły się, zrobiłem wszystko jak powiedziałeś. Wszystko na początku działało, jakimś cudem, następnie potem przestało i trafił szlak. Zacznijmy jednak od początku, stworzyłem sobie katalogi, następnie zainstalowałem instalkę, chyba nie trzeba mieć jakiejś specjalnej instalki złotej edycji, mam starą czyli instaluję wszystkie części po kolei od Standardowych Herosów RoS do SoD. Następnie ERA, HOTA i to V coś tam, jak powiedziałeś rozpakowuję i tyle. I tutaj zdarzają się teraz cuda... NIC NIE DZIAŁA :D O ironio, wszystko mi mówi że nie może znaleźć plików gry Heroes III, więc postanowiłem przenieść HOTA do głównego katalogu, o dziwo... Działał. Jednak z Erą już jest problem. A to na V w ogóle nie działa, więc kompletnie nie mam pojęcia co źle robię, a jeżeli chodzi o MSS itp. To sobie poradziłem, ściągnąłem odpowiednie pliki, okazuję się że nie chodzi tylko o jeden a 6 plików ;D

Pozdrawiam.
Dagarai.

PS: Mam nadzieję że ktoś pomoże, bo już naprawdę nie wiem co robić xD

Drwal PW
9 października 2015, 11:22
Ale to bardzo proste i nie ma co kombinować. Woga i Hoty w jednym folderze mieć nie wolno, to zawsze będzie powodować problemy. Zainstaluj sobie 2 razy Heroes 3, w dwóch różnych folderach i w jednym zainstaluj Hote, a do drugiego wsadź Woga. Jednocześnie nimi nie zagrasz, nawet jeśli umieścisz w jednym folderze. Aha i Woga wybierz w wersji ERA 2, tam też zainstaluj sobie Grove, lub też każdy mod, który chcesz (nasza lista modów pod Ere). Jeśli interesuje Cie VCMI, stwórz jeszcze jeden folder Heroes 3 i tam osobno wrzucaj mody.

Sorka, że mogę pisać dość chaotycznie, ale jestem w pracy.

Kammer PW
9 października 2015, 11:52
Tu nawet nie trzeba instalować H3 kilka razy, wystarczy wyłącznie skopiować folder z H3.
Sugeruję zrobić sobie jeden folder z H3, czystym. Pokopiować go kilka razy i do tych kopii wrzucić WoGa (jak chcesz), VCMI, ERA II i to coś na H (przepraszam, musiałem :D).
strona: 1 - 2 - 3 ... 95 - 96 - 97 ... 116 - 117 - 118
temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel