Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Wampiry
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Którego z Wampirów wolisz?
Wampir Rycerz (10)
 
 12%
Pani Nocy (27)
 
 31%
Krwawy Potwór (49)
 
 57%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2

Wolfheart PW
26 marca 2015, 21:21
Lubię wampiry, i to nawet bardzo, ale powoli mi się zaczynają nudzić. Zamiast nich chętnie ujrzałbym w nekropoli (i ogólnie w Heroes) wilkołaki.

Viking PW
26 marca 2015, 21:29
To ciekawy pomysł Henryku, ale nie sądzę, żeby doczekał się realizacji. Chociaż skoro twórcy usunęli zombie to może i na wampiry kiedyś przyjdzie pora...

Pointer PW
28 marca 2015, 11:36
Wampirzyca, bez dwóch zdań. Dodajmy trochę kobiet do tej gry. W h6 pojawiły się centaurki, choć wcześniej centaury zawsze kojarzyły mi się w heroesach z płcią męską. Teraz pora na wampirki ;)

Degraf PW
28 marca 2015, 12:48
Nazwy I opisy nijak mają się do grafik. Czytam "krwawy potwór co ma rękoma rozszarpywac" i liczę na wampira z surwiwalow czy horrorów klasy c. Patrzę a tam szlachciura. No sorry, ale ja widzę tylko wybór "z bronią", "bez broni" i "panna" - wszystko to ta sama arystokracja.

Andruids PW
28 marca 2015, 13:05
Degraf:
TO!

Acid Dragon PW
30 marca 2015, 01:19
Wg oficjalnych, choć jeszcze nie ostatecznych wyników wygrał w istocie nasz faworyt, a więc Krwawy Potwór. Acz tylko o 1% z wampirzycą.

Taki wynik jest zgodny z moimi przypuszczeniami. Od samego początku myślałem, ze walka się stoczy między tymi dwoma wariantami.

Kammer PW
30 marca 2015, 01:21
Szkoda. Chętnie zobaczyłbym wampirzycę, to byłaby bardzo miła odmiana od ciągle męskiego wampira.

Nicolai PW
30 marca 2015, 01:41
Tutaj, całe szczęście, głosowanie przebiegło zgodnie z moimi przewidywaniami. O wygraną zawalczyły dwa świeże wybory zostawiając trzecią, oklepaną daleko w tyle. Na chwilę obecną wygrywa opcja, którą faworyzowałem, ale wstrzymam się ze skandowaniem zwycięstwa, bo różnica jest tak mała, że po podliczeniu głosów może się to wszystko zmienić. Tylko pytanie kiedy zamierzają podać oficjalne wyniki? Niby mieli wyłapywać niepokojące sytuacje na bieżąco, więc chyba szybciej niż później.

Alamar PW
30 marca 2015, 08:59
Zaskoczenia wielkiego chyba nie ma: ludzie wolą wampira z H6 bez miecza, który udaje krwiopijcę z H3 :P, niż lady Ornellę z H5 :P.

Ciekaw jestem tylko, czy po podliczeniu rzeczywistych głosów, wyniki też będą się różnić 1% (czyli praktycznie wcale :P).

Wolfheart PW
30 marca 2015, 15:54
Zadowolony jestem że przynajmniej Krwawy Potwór wygrał. Szkoda tylko że Nieumarły Czarownik przegrał.

Alamar PW
30 marca 2015, 19:20
Oficjalne wyniki:
∙ The Vampire Knight => 25 %
∙ The Night Lady => 37 %
The Blood Monster => 38 %

Viking PW
30 marca 2015, 19:27
Bardzo dobrze, że krwawy potwór wygrał. To zmiana, która na pewno się przyda. Nie zdzierżyłbym kolejnego arystokraty z mieczem.

MCaleb PW
30 marca 2015, 23:38
Obawiałem się, że cycki wygrają w tym głosowaniu i "cieszę" się, że mój typ wygrał.
Miło z powrotem zobaczyć w Heroesach klasycznego wampira.
strona: 1 - 2
temat: [Ankieta] Wampiry

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel