Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Nieco rozrywki - quizy o HoMM
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 - 22

Lyokoheros PW
27 lutego 2015, 15:59
23/25, quiz całkiem fajny, poległem w sumie tylko na pytaniu o aktorkę(nigdy się specjalnie nie interesowałem tym kto kogo dubbinguje w Heroesach) oraz o czas tury... no ale cóż zwykle gram sam albo ustawiam czas na nielimitowany, więc nigdy na te wartości nie zwracałem uwagi.

Kastore PW
27 lutego 2015, 18:07
25/25, choć przy Orwaldzie nie byłem pewien. :P

Dark Dragon PW
27 lutego 2015, 18:54
Uśmiałem się serdecznie oglądając teleturniej wiedzy o H3. Niektóre odpowiedzi i poziom wiedzy "ekspertów" powala :D.

Morglin PW
27 lutego 2015, 19:47
Hellburn miał robić reklamę Jaskini, a wzięli go za fana Nergala. :P Nie zmienia to jednak faktu, że konkurencje po prostu zmiażdżył. :P

Miej świadomość, Dark, że zupełnie inaczej odpowiada się na pytania w domu przed komputerem, niż w studiu przed kamerami, kiedy zżera cię stres (co było widać po uczestnikach).

Dark Dragon PW
27 lutego 2015, 19:53
Morglin:
Miej świadomość, Dark, że zupełnie inaczej odpowiada się na pytania w domu przed komputerem, niż w studiu przed kamerami, kiedy zżera cię stres (co było widać po uczestnikach).

Czuj się uświadomiony, że miałem niejednokrotną okazję występować publicznie oraz na łamach telewizji. Także nie rozumiem co ta uwaga miała na celu :P.

Morglin PW
27 lutego 2015, 19:57
Nie wszyscy muszą być jak ty, niektórzy się przy takich rzeczach po prostu stresują.

Zresztą, samemu się mogłeś zgłosić. :P Może wtedy "walka" byłaby ciekawsza.

TopFunny525 PW
27 lutego 2015, 19:59
Apropo tego quizu z quizme.pl zdobyłem 21/25 punktów. Błąd popełniłem przy naszyjniku, orwaldzie, kapeluszu admirała i o dziwo skrzydłach anioła :P.

Drwal PW
27 lutego 2015, 21:53
Nie spodziewałem się, że tyle osób zagra. :D Ogólnie na razie 1 osoba na 72 miała komplet punktów (i nie jest to Kastore - 24/25 z tego co widzę, ale może to błąd).
Trochę statystyk:

Średni wynik: 17,9

Najłatwiejsze pytanie: "Co ile dni populacja każdego królestwa zwiększa się?" - 100% dobrych odpowiedzi

Najtrudniejsze pytanie: o Orwalda - 28% prawidłowych odpowiedzi.


Tarnoob PW
28 lutego 2015, 01:01
Dark Dragon, Morglin chyba ma rację. Oczywiście, przewaga Hellburna była wyraźna, ale to jeszcze nie znaczy, że trzeba się prawie nabijać z innych uczestników i umieszczać ich eksperckość w cudzysłowie.

Oczywiście, najbardziej miarodajny test byłby jako egzamin lub sesja – sprawdzający np. w paruset pytaniach wie­dzę z konkretnych dziedzin: stwory, bohaterowie, czary, artefakty, budynki, mapy i kampanie, itd.

Wiele pytań było podchwytliwych – np. to o goblinach, bo chata to budynek hordy (zwiększający przyrost), ich sie­d­lisko to bodaj „koszary goblinów”, a „koszary” po prostu to budowla mieczników. Podobnie było z pytaniem o naj­wyż­szą obronę – bo gryf pojawia się w logo na tarczy i zawsze kontratakuje, to się tak jakoś kojarzy. :-P Inne pod­chwy­t­liwe pytanie, jakie kojarzę to to o mapę nawiązującą do RPG. Hellburn wiedział, że to nawiązuje do MM6, któ­re wyszło rok wcześniej niż H3. Pozostali pewnie ulegli skojarzeniu, że H3 się przeplata z MM7 – ale ono wy­sz­ło dopiero między RoE a AB i wcześniej nie miało nawiązań.

Drwal PW
20 grudnia 2015, 01:13
Jakiś czas temu przygotowałem quiz o Heroes 3 (rozwiązało go ponad 300 osób), teraz po rozmowach na chacie, wpadłem na pomysł, że zrobię mini-test wiedzy o Grocie. Proszę nie traktować tego zbyt poważnie, nie czepiać się ewentualnych literówek, błędów. Było to robione na szybko i dotyczy przede wszystkim naszej społeczności i mniejszych ciekawostek o Grocie. W skrócie: pierdoły, ale rozwiązać można. :)

http://www.quizme.pl/q/ebesand/test_wiedzy_o_kwasowej_grocie

Acid Dragon PW
20 grudnia 2015, 01:39
Ja mam 22/25.
Na osobę, która będzie miała więcej czekam z toporem przy wejściu do Groty. ^^

AmiDaDeer PW
20 grudnia 2015, 02:02
W pytaniu numer 20 nie ma żadnej prawidłowej odpowiedzi. :P

20/25.

Morglin PW
20 grudnia 2015, 02:04
23/25. :P Aż się zdziwiłem, że tyle, nie ukrywajmy, nieistotnych szczegółów wryło mi się do pamięci. Ale quiz dobry, zdecydowanie aprobuję.

Poległem przy pytaniu o najpopularniejszy temat (i z tego powodu się akurat nie dziwię, pamiętałem, że wszystkie były niezwykle rozległe, ale nigdy nie zwracałem uwagi na ilość postów i stron), a także przy tym o ilość odznaczeń - przez nieuwagę (i późną godzinę, zapewne), bo w odznaczeniach za staż policzyłem szybko czwórkę smoków, sugerując się ich ilością w H2. Zapomniałem, że Grota ma jeszcze własnego, błękitnego.

Absolutne czepialstwo: pytanie 17 dotyczy tematu z Wymiaru Między Wymiarami, a nie każdy ma włączone pokazywanie postów z tamtej komnaty. Samemu pamiętam, że zrobiłem to dopiero po półrocznym pobycie tutaj, wcześniej myślałem na zasadzie "co mnie obchodzą kwestie światopoglądowe fanów M&M". Dopiero gdy ktoś na cmentarzu rzucił linki do tych słynnych Nocy i dni oraz bodajże do tematu zagadkowego, to zmieniłem swoje podejście. Także kolor w profilu Quiego zawsze wydawał mi się fioletowy, różowy kojarzył mi się wyłącznie z Alamarem, no ale na kolorach się nie znam.

Jednakże jak napisałem na początku - quiz mi się spodobał. Nie wiem, czy dla kogoś zaglądającego tu sporadycznie, pytania nie są za trudne, no ale to już wyjdzie w praniu. Trochę szkoda też pytań o ilość wejść do Groty i najpopularniejszy temat, bo te mogą się dosyć szybko zdezaktualizować.

Qui PW
20 grudnia 2015, 05:09
This. Is. Fuchsia.

A róż ma ktoś inny ^^^.

DługouchaDługouchaA nawet dwa.


18/25. Jakieś... posty? Tematy? Forum? Smoki na głównej? Nie zwracam na takie rzeczy uwagi :P.

Morglin PW
20 grudnia 2015, 07:49
"Forum? Nie zwracam na takie rzeczy uwagi :P"
Powiedział twórca forum. :P

Kastore PW
20 grudnia 2015, 10:00
No nie? Kogo to obchodzi? :P

Chyba 18/25, nie jestem pewien.

Alamar PW
20 grudnia 2015, 11:00
Kastore:
No nie? Kogo to obchodzi? :P
Tarnooba :P

Drwal PW
20 grudnia 2015, 14:27
Faktycznie chyba zbyt trudny dla mocno niewgłębionych. Rozrzut wyników jest bardzo duży. Poczekam jeszcze kilka godzin i pokaże pełne statystyki - bo chyba nie macie do nich dostępu.

Alistair PW
20 grudnia 2015, 14:57
Się popisałem. Nie podam wyniku ;P Zna go może tylko twórca. No cóż, mogłem tylko strzelać, choć powinienem się lepiej postarać. Miałbym trochę więcej punktów. Bywa.

Kammer PW
20 grudnia 2015, 21:50
Jakby to...

strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 - 22
temat: Nieco rozrywki - quizy o HoMM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel